izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.1 / 10

Filmin Özeti

Oyuncuları arasında Adrian Bouchet, Sarah T. Cohen, Richard D. Myers, Abi Casson Thompson ve Ryan Davies gibi isimler bulunan ve Scott Jeffrey ile Rebecca Matthews tarafından yönetilen ve Michele Pacitto tarafından kaleme alınan aksiyon filmi, 2021 yapımı HellKat, bir MMA dövüşçüsünün, ruhunu kurtarmak için insan, canavar ve iblislere karşı cehennem dünyasında hiçbir sınır tanımayan ölüm turnuvasını kazanmasını anlatmaktadır.

Eski bir MMA dövüşçüsü olan Katrina (Sarah T. Cohen) filmin başında kendini yollara düşmüş bir vaziyette bularak karşımıza çıkıyor. Anlaşılacağı üzere kendini yollara vuran eski dövüşçümüz, mağlup çıktığı bir maç dolayısıyla dövüşü bırakıyor. Arabasıyla, bilinmezliklere doğru giderken bir yerde arabası bozulur ve yürümek zorunda kalır. Çantasını sırtına takarak, öylesine yürüyüşe geçen Katrina, yolda Jeff (Ryan Davies) ile karşılaşır. Beraber arabasıyla, bir sonraki kasabaya doğru yola çıkarlar.

Katrina birdenbire kendini bir barda bulur ve olanlara anlam veremez. Bu gerçek miydi? Ya da sadece içkinin tesiri yüzünden mi bunlar başına geliyordu? Olanlara anlam veremeyen Katrina, barda barmen olan (Adrian Bouchet) ile tanışır. İçki karşılığında birtakım işler yapmaya başlar. Kendisine yardımcı olmasını isteyen Katrina, ondan beklediği karşılığı göremez. Nedenini sorgulamaya başlarken, aklı sürekli eski yaşadıklarına gider. Fakat bir sorun vardır. Katrina eski yaşantısını bir türlü hatırlayamamaktadır.

Kendini bir tür kâbusta hisseden Katrina, ne yapacağını bilemez vaziyette ortalarda dolaşır. Bir gün barda, tekrardan Jeff (Ryan Davies) ile karşılaşır. Ondan hoşlanmayan Katrina, sürekli neden etrafında olduğunu sorgulamaya ve aramaya başlar. Onunla aynı ortama girer ve tam bir kâbusta olduğuna inanmaya başlar. Fakat bu belki de bir gerçekti? Olanlar, zihninin ona oyunu olabilirdi, ama yaşadıkları ile örtüştürünce Katrina’ya daha gerçekçi gelmeye başlar. Çoğu kez size, acaba gerçek mi, yoksa bunlar olabilir mi dedirten film, hikâye akışıyla sizi gerçek ile hayal arasında bir çıkmaza sokuyor. “Şeytanınla savaş, ruhunu koru” sloganıyla ortaya çıkan film, İngiliz yapımı bir hikâye. Bakalım Katrina, şeytanlarıyla yeteri kadar iyi dövüşebilecek mi? Bunlar, onun yaptıklarının bir bedeli mi, yoksa sadece zihninin ona bazı olaylardan dolayı oynadığı oyunlar mı?

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları