izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Broody tüm polislik eğitimlerini tamamladıktan sonra Little Pitchfield’a ataması yapılan genç bir polis memurudur. Gittiği ilk günden Cooper adında bir polis memuruyla partner olurlar. Cooper doğma büyüme Little Pitchfield’lidir ve orada olan her şeye hâkimdir. İstatistiklere göre Little Pitchfield o kadar sakin bir yerdir ki son 17 yıldır hiçbir şekilde orada herhangi bir suç işlenmemiştir. Cooper’ın ise polislik kaydı Pitchfield kadar temiz değildir. Broody gelmeden önceki ay ilçenin “En beceriksiz polis”i olarak seçilmiştir. Yeni işine başladığı için epeyce mutlu olan Broody yeni görevinde görevli olduğu yerleri görmek ister. Cooper ona mahallelerinde bir tur attırır ve etrafı iyice gösterir. 17 yıldır hiçbir şekilde suç işlenmemiş olması Broody’nin dikkatini çeker ve 17 yıl önce işlenen son suçun ne olduğunu merak edip Cooper’a sorar. Cooper başta biraz isteksiz davransa da Broody’nin ısrarlarına dayanamaz ve anlatır.

Cooper’a göre 17 yıl önce Little Pitchfield’a uzaylılar gelmiştir. Bunun gülünç bir hikâye olduğunu düşüneceği için anlatmak istemediğini ancak gördüklerinden emin olduğunu söyler. Bir havai fişek gösterisi sırasında uzaylıların onlara ışıklarıyla selam verdiklerini söyleyen Cooper’a Broody pek de inanmaz. Bu sırada Katie ve Bob adında iki genç ormanda dolaşmaya karar verir. Biraz dolaştıktan sonra ormandan ilginç bir çığlık sesi dikkatlerini çeker ve peşinden gitmeye karar verirler. Katie hiç istemese bile Bob’un peşinden gider ve zombi benzeri bir yaratıkla karşılaşırlar. Ne olduğuna bir türlü anlam veremeyen ikili zombilerle biraz hırpalandıktan sonra bir şekilde kaçarlar ve durumu Cooper’la, Brody’e anlatırlar. Daha ilk gününden böyle bir şeyle karşı karşıya kalan Broody onlara inanmaz ancak çok geçmeden dünyayı uzaylıların istila etmeye çalıştığına dair tüm kanallar haber yapınca ikilinin dünyayı korumak için ellerinden geleni yapması gerekecektir.

Steven M. Smith’in senaryosunu yazdığı Dead Again filminin yönetmen koltuğunda yine kendisi oturuyor. 5 Ocak 2021’de vizyona giren film karşımıza bilim kurgu, korku ve komedi türleriyle çıkıyor. Filmin kadrosunda ise Mark Wingett, Tony Fadil ve Sonera Angel gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları