izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Jo adında kendine güvenen bir fitness eğitmeni, fizikselleşen siber tacizin kurbanı olduğunda, hayatta kalmak için fitness becerisini ve büyüyen mücadele içgüdüsünü kullanması gerekir. Jo uzun yıllardır fitness yapan ve artık bunu bir işe dönüştürmek isteyen güçlü bir kadındır. Bir sitede fitnessla ilgili blog yazmasının yanı sıra internetten gün içinde bir kez olmak üzere her gün yayınlar yaparak kendini tanıtıp para kazanmaya çalışmaktadır. Son yıllarda verdiği uğraşlar meyvesini vermeye başlamıştır ve artık her gün en az 150 kişi onu izlemektedir ancak bu Jo için yeterli değildir ve daha fazlasını yapmak istemektedir. Bu sırada erkek arkadaşından yeni ayrıldığı için morali biraz bozuktur ancak bu işini yapmasına engel değildir. Yine bir gün yayın yaptığı sırada internet üzerinden yarı çıplak bir fotoğrafının mesajını alır ve tehdit edilmeye başlar.

Ertesi gün fitnes için blog yazdığı iş yerine gittiğinde bu fotoğrafın bütün iş arkadaşlarına mail olarak gönderildiğini görür ve bir uyarı alır. Olayla hiçbir alakası olmamasına rağmen takipçilerinden biri onu takip etmeye başlamıştır. Jo’nun bu kişinin kim olduğuna dair en ufak bir fikri yoktur, bu yüzden polise başvurmaya karar verir. Ancak polis ona bu konunun bir soruşturma açmak için yeterince büyük olmadığı cevabını verir bu yüzden bir detektifle anlaşır. Detektif Joe Briggs, Jo’dan olabildiğince bilgi toplar ve işe koyulur. Bu sırada Jo sürekli taciz edilmektedir ve hesapları sürekli hacklenmektedir. Kendisinin yapmadığı bir çok şey hesapları hacklendiği için o yapmış gibi durmaktadır ve siber tacizin ne boyutlara ulaşabileceği konusunda şaşkınlık içerisindedir. Bütün hayatı mahvolmanın eşiğindedir ancak onu taciz eden suçluyu bulmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Teknolojinin de gelişimiyle siber taciz olarak adlandırılan bu yeni suça ışık tutan Unfollower filmi 2020’de vizyona girdi. Gerilim türünde olan başarılı filmin senaryosunu yazan isimler Johnathan Aguero ve Julie Crisante. Yapıtın yönetmen koltuğunda yine aynı ikili otururken kadrosunda ise Batya Cruz, Darcy Orrok ve Dan Davidson gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları