izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

2019 yılında yayınlanan ve de komedi ile gizem kategorisinde yer alan Lost Holiday, hayatı pek de iyi gitmeyen Margaret Rockland’in hikâyesini konu alıyor. Ünlü oyuncu Kate Lyn Sheil tarafından canlandırılan Margaret Rockland isimli karakter, çocukluğunda yaşadığı Washington DC’nin şehir dışındaki sakin banliyölerine, bir yeniden birleşme için dönmüştür. Fakat ne var ki, Noel şarkıcıları Noel zamanında ne kadar neşeliyse, Margaret Rockland de o kadar depresyondadır. Kendisinin modunu değiştirecek bir şeyler bulma amacıyla döndüğü çocukluk şehrinde ise bu durum daha da kötüye gitmekten başka bir şey yapmamıştır. Çünkü çocukken hep beraber olduğu, beraber delice şeyler yaptıkları çocukluk arkadaşlarının hepsi tamamen değişmiştir. Çocukluk arkadaşlarının da sakin aile hayatları kurduklarını ve kendi içlerine çekildiklerini gören Margaret’ın ruh hali daha da kötüye gider.
Genç kadını kötü hissettirecek şeyler bununla da bitmemiştir. Margaret, eski erkek arkadaşıyla ilgili de talihsiz bir haber alır. Mutsuz kadının eski erkek arkadaşı, Doğu Yakası’ndaki en güzel ve en burjuva ailelerden birisine ait olan, seksi bir sarışınla nişanlanmıştır. Bu haberle beraber tamamen yıkılan Margaret, artık kontrolü tamamen elden bırakır ve kendisini hem içkiye hem de uyuşturuculara verir. Bu içki ve uyuşturucu maratonuna kendisini iyice kaptıran genç kadın, hala yanında olan iki yakın arkadaşı ile beraber kendisini birden bire akıl almaz ve bir o kadar da tehlikeli bir maceranın içinde bulur.
Komedi ve aksiyon öğelerini harmanlayan bu filmde, Margaret Rockland isimli karakter kendisini bir anda kaçırılma, pek çok yanlış anlama, gasp ve de yarım yamalak şiddetle dolu bir öykünün içinde bulur. Kendi halinde ve yalnız bir sosyal çalışmacı iken, bir anda içine düştüğü bu akıl almaz macera Margaret’ın oldukça kafasını karıştıracaktır. Washington DC’nin elit ve sosyete kesiminin de karıştığı bu kaçırma olayında, genç kadın kendisini kollamak zorundadır.
Micheal Kerry Matthews ve Thomas Matthews tarafından hem yazılan hem de yönetilen Lost Holiday filmi hem bir Noel filmi olarak yer alıyor hem de aksiyon ve macera öğelerini bir araya getiriyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları