izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Utangaç bir lise öğrencisinin Noel dileği gerçekleşir ancak bu, onun umduğu kadar harika olmaktan çok uzaktır. Joy Hockstatter (Bailee Madison), annesi birkaç yıl önce vefat eden 15 yaşındaki utangaç bir çocuk ve şimdi ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapıyor. Birçok genç gibi o da günlük yaşamla mücadele ediyor: güvensizlikler, lise, uyum sağlamaya çalışmak, kaba kızlar, aşk hayatı ve kim olduğunu ve ne istediğini keşfetmek. Hepsinden öte, erkek kardeşleri Miles (Ethan Pugiotto) ve Zack'e (Luke Bilyk) anne figürü olma konusunda ek bir baskı hissediyor, bu yüzden komşuları Wellmans'ın "mükemmel" hayatını özlemesine şaşmıyor.  Joy Hockstatter, birkaç yıl önce Annesinin ölümünden sonra babası Bob'a aileyi bir arada tutması için yardım etmeye çalışıyordu. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen, bir büyük ve bir küçük erkek kardeşine bir tür vekil anne olmaya çalıştı, ancak her gün caddenin karşısındaki mükemmel Wellmans ailesine ve bir şüpheli kazadan sonra Wellmans’lardan biri olarak uyanır. 
Artık her zaman özlem duyduğu hayatına ve ailesine sahiptir. Başlangıçta yeni hayatı daha iyi gibi görünse de, uzaktan babasını ve kardeşlerini mücadele ederken izlerken, ne dilediğinize dikkat etmeniz gerektiğini anlayacaktır. 
Korkunç bir kazadan sonra dileği gerçekleşir. Joy yeni bir hayata uyanır: Artık Wellmans ailesinin bir parçasıdır. Hayatı, istediği her şey gibi görünse de, gerçek ailesinin onsuz pek de iyi yapamadığını ve bu "mükemmel" hayatın beklediği gibi olmadığını anladığı için mücadele edecektir. Holiday Joy, mükemmellik ve mutluluk etrafındaki fikirlerimizi ele alıyor ve bize, hayatın önümüze çıkardığı zorluklar ne olursa olsun, kendi sevincimizin kontrolünde olduğumuzu hatırlatıyor. Joy başından geçen onca şeyden sonra gerçek ailenin ne demek olduğunu anlayacak ve bu durumu tersine çevirebilmek için elinden geleni yapacak ve bu sırada izleyenleri epey güldürecektir. Holiday Joy filmi 8 Aralık 2016’da vizyona giren bir komedi filmidir. Genç Şovmen Ödülleri’nde bir dalda aday olarak gösterilen başarılı filmin senaryosunu Holly Goldberg Sloan yazarken yönetmen koltuğunda oturan isim Kirk D’Amico.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları