izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.3 / 10

Filmin Özeti

Jen (Charlotte Vega) ve bir grup arkadaşı, Appalachian Yolu'nda yürüyüşe çıktıklarında, Backwood'un dehşeti ve asla sarsılmayan gerilimi bir araya gelir. Yürüyüşçüler, patikayı takip etmeleri yönündeki uyarılara rağmen, rotadan sapar ve yaşam tarzlarını korumak için ölümcül yöntemler kullanan gizli bir dağ sakinleri topluluğu olan Vakfın yaşadığı topraklara yanlışlıkla geçer. Aniden kuşatma altına alınan Jen ve arkadaşları, Jen'in babası onlara zamanında ulaşamazsa, geri dönüşü olmayan bir noktaya doğru yöneleceklerdir. Grup, Jen ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş için çalışan ve eşit bir toplum hakkında açıkça hayal kuran, dışarıda bir sosyalist olan erkek arkadaşı Darius'u (Adain Bradley) içeriyor. Genelde bir eşcinsel çift ve aynı zamanda ırklararası bir çift içeren bu yürüyüşçüler, Amerika'nın geleceği hakkında fikir alışverişlerinde bulunuyor. Bu yabancılar, yakınlardaki küçük Virginia kasabasının yerlileri tarafından uzak durmaları ve ardından yürüyüşçüleri asla "gerçek işlerde" çalışmamakla suçladıktan sonra tehdit eder.
Daha sonra ormanda, maskeler olarak hayvan kafataslarını ve kamuflaj olarak yosunları kullanan ve 1859'dan beri Appalachian dağlarında tenha bir medeniyet yaratan ve Vakıf olarak bilinen ürkütücü bir tarikatla karşılaşırlar. Adam (Dylan McTee), yürüyüş Grubunun asabi, Vakıf üyeleri tarafından kurulan tuzaklardan birine sürüklenir ve yürüyüşçüleri panik haline sokar. Jen'in ormanda gördüğü figürler ve dağın çevresinde onları yaralayan tuzaklarla birlikte avlanılanların kendileri olduğunun farkına varmaları uzun sürmez. Jennifer, vakfın katkıda bulunacak baş üyelerinin eşi olur. Pişmanlık gösteren tek arkadaş olduğu için tercih edilir. Jennifer'ın babası, Jennifer geri dönmeyince bir sorun olduğunu anlar. Yerel kasaba halkı tarafından uyarılmasına rağmen kızını bulmak için dağa çıkmaya karar verir. Bir kedi ve fare kovalamacasında Jennifer ile kaçmayı başarır. O ve Jennifer mutlu ve sağlıklı görünmektedir. Vakfın başkanı, Jennifer'ın kocası, bütün aileyle birlikte masaya dönmesini beklerken Jennifer hamile kalır. Ailesini güvende ve hayatta tutmak için onunla gitmeyi kabul eder.
Wrong Turn filmi 26 Mart 2021’de vizyona girmesi planlanan korku ve gerilim filmidir. Filmin senaryosunu Alan B. McElroy yazarken yönetmenliğini yapan isim Mike P. Nelson.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları