izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.9 / 10

Filmin Özeti

Kısa süre önce karısından ayrılan sorunlu ama iyi niyetli bir baba, eski karısının oğullarının gerçek benliğiyle yaşamasına izin vermeyi reddetmesinin ardından, trans oğluyla Montana'nın vahşi doğasına kaçar. Troy ve Sally adındaki çift uzun yıllar birlikte olduktan ve Joe adında bir çocuk sahibi olduktan sonra ayrılma kararı almıştır. Troy bu durumdan pek hoşnut değildir ancak başta Sally, Joe’yu görmesine izin vermektedir. Mahkeme Sally’nin istememesi halinde çocuğunu Troy’a göstermek zorunda olmadığını söylese de Sally bir süre çocuğunu Troy’a gösterir. Başta her şey normaldir ve Troy’un ruhsal problemleri olduğu için tedavi görmektedir. Çok büyük bir problemi olmasa da tedaviye muhtaçtır ve ilaçlarını kullanmadığı zaman ne onun ne de karısı ve çocuğu için durum hiç de iyi olmamaktadır.

Kendisini kaybedip ani krizler geçirebilen adam son zamanlarda oldukça iyileşmiştir ve ilaçlarını düzenli şekilde kullanmaktadır. Bu sırada Sally’le tekrar barışmak ister ancak reddedilir. Daha sonrasında da Sally artık çocuğu Joe’yu ona göstermek istemez. Joe ise görünüşte bir kız çocuğudur ancak içten içe bir erkek olması gerektiğini hissetmektedir. Buna karşı çıkan annesi bunların sorumlusunun babası olduğunu düşünür. Bu yüzden artık görüşmelerini istemez ancak bu duruma hem Joe hem de Troy çok sinirlenip karşı çıkar. Ve bir plan yapıp Montana’nın vahşi doğasına gidip sınırdan geçerek Kanada’ya geçmeyi planlarlar. Yolculuklarına başlarlar ancak bu yolculuk sırasında Sally dünyayı ayağa kaldıracak, bütün ülkede kayıp kişi şikayetinde bulunup polisleri olaya dâhil edecektir. Sınırı geçmek için çıktıkları bu yolculukta Troy ve Joe’yu uzun ve meşakkatli bir yolculuk beklemektedir. Sally’nin çocuğunu olduğu gibi kabul etmesi gerekecek ve Troy’un tedavisine devam etmesi gerekecektir.

Anna Kerrigan’ın yazıp yönettiği Cowboys filmi 15 Nisan 2020’de vizyona giren bir drama filmidir. Tribeca Film Festival ve Nashville Film Festival’de toplam 5 dalda aday olarak gösterilen başarılı film, bunlarına arasından 3’ünü de kazanmayı başardı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Troy karakteriyle Steve Zahn, Sally karakteriyle Jillian Bell ve Joe karakteriyle de Sasha Knight gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları