izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.7 / 10

Filmin Özeti

Possum, başrollerini Sean Harris ve Alun Armstrong'un paylaştığı, Matthew Holness tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 İngiliz psikolojik korku filmi. Film, ufaklığında yaşadığı taciz ve dramayla yüzleşmek zorunda kalan, küçük bir çocuk kuklacısını konu ediniyor. Holness, başkarakter olarak yazdığı, yönettiği ve oynadığı Garth Marenghi'nin, Darkplace adlı televizyon dizisinde çalıştı; ayrıca birkaç kısa öykü yayınladı. Film, korku antolojisi The New Uncanny: Tales of Unease'de yayınlanan Holness'in kısa öyküsü "Possum" un bir uyarlaması. Belirsiz bir skandal yüzünden utanç duyan Philip, çantasını alır ve memleketi Marshwood'a giden bir trene biner. 
Full HD 1080p kalitede sizlerle olacak olan Possum filminde, Philip tuhaf bir şekilde trende çizim yapan genç bir çocuğa denk gelir ve Philip istenmeden "ne çiziyordun" diye sormak için kenara çekildiğinde, çocuk ona ters bakar ve gider. Philip büyüdüğü eve gelir. Girmeyeceği belirli bir oda vardır. Sarı ve turuncu balonları sarmak için duvar kağıdından siyah duman sızar. Philip cevap vermeyen Maurice adında bir adamı yüksek sesle sorar. Çantasını dışarıdaki bir varile götürdükten ve kuklasını içine doldurduktan sonra Philip, uzun süredir devam eden bir rekabeti yeniler gibi başıboş bir tilkiye bakar. "Possum" sergilerinin tuhaf tarzı budur. Bu, şifreli karakterizasyonlardan, yorumlayıcı çıkarımlardan ve ardışık olmayan ara yollardan, Philip'in çatlak zihnindeki halkın bir parçası olabilecek veya olmayabilecek sembolik manzaralara kadar biçimlendirilmiş ürkütücü bir ruh hali parçasıdır. 
Geldiği evde yer yer yırtık pırtık ve pistir. Yine de ev boş değildir. Philip’in korkunç amcası Maurice ikamet etmektedir.  En önemlisi, Maurice eski bir kuklacıdır ve kuklacılıktaki bazı becerilerini parlayan yeğenine aktarmış gibi görünüyor. Ve Philip'in çantasındaki şey, bu türden bir yaratım gibi görünüyor. Philip geldikten kısa bir süre sonra, yerel basında 14 yaşındaki bir çocuğun ortadan kaybolduğu haberleri yer alır. Maurice, Philip'in bununla bir ilgisi olup olmadığını merak eder. Philip çantasındaki şeyin bununla bir ilgisi olup olmadığını merak edecektir ve gizemin çözülmesi gerekir. Hd film izleme ve 4k film izleme keyfini kesintisiz bir şekilde yaşayacağınız Possum filmi Dublaj ve Altyazı olarak İki dil seçeneğiyle sizlerle.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları