izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

The Tribes of Palos Verdes, Karen Croner'ın senaryosundan, Emmett Malloy ve Brendan Malloy tarafından yönetilen, 2017 Amerikan yaşlanma dönemi drama filmidir. Joy Nicholson'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Phil (Justin Kirk) ve Sandy Mason (Jennifer Garner) genç ikizleri Medina (Maika Monroe) ve Jim (Cody Fern) ile Palos Verdes'e taşınır. Phil ve Sandy sadece kendileri hakkında düşünmektedir. Sandy'nin ruh hali dalgalanmaları ve yeni çevresine uyum sağlayamaması, onu paranoyak ve başa çıkması zor bir hale sokar. Geç saatlere kadar çalışmak konusunda yalan söylediği ve arabasındaki Chanel parfümünün kokusu yüzünden Phil'in bir ilişkisi olduğundan şüphelenir. 
Full HD 1080p kalitede sizlerle olan The Tribes of Palos Verdes filminde; Kısa bir süre sonra Phil sahilde koşarken Medina'ya evlerini satın aldığı emlakçı Ava (Alicia Silverstone) ile aşkı bulduğu için uzaklaşmak istediğini söyler. Sandy'ye bunu anlattığında Medina'dan ona destek olmasını ister, ancak Medina hiçbir şey söylemez ve eve geri döner. Sandy, gitmeyi planladığını söyleyince Phil ile kavga eder ve onun taşınacağını söyler ve Jim onunla gitmeyi kabul eder. Jim, Phil ile karşılaştığında babasının davranışlarından duyduğu tiksintiyi dile getirir. Anın sıcağında, Phil karşılık olarak babasına yumruk atan Jim'i tokatlar. Phil, Ava ile yaşamak için taşınırken Sandy, Phil'in parasını ev için lüks mobilyalar satın almak için kullanır ve bilerek eğlence için elektrik faturasını bile ödemez. 
Medina, sörfte çok sevdiği bir teselli bulur. Ancak Jim, ayrılıkla iyi başa çıkamaz ve babasından yabancılaşmış ve nefret edilmiş hissederek uyuşturucuya ve içkiye yönelir. Medina, babası ve Ava ile akşam yemeğine gider ve Ava'nın yakında üniversiteye gidecek olan oğlu Adrian (Noah Silver) ile tanışır. Bu noktadan sonra Phil ve Medine arasındaki ilişki çok karmaşık bir hal alacak ve Pastoral Palos Verdes evindeki durum değişken bir hal alacaktır, genç Medina mutluluk yolunda vereceği karalara sadık kalmalıdır. Hem Hd film izleme imkânından hem 4k film izleme imkânından yararlanabileceğimiz sitemizde The Tribes of Palos Verdes filmi en yüksek görüntü kalitesiyle sizlere sunuldu. Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları