izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.5 / 10

Filmin Özeti

Chris uzun yıllardır hem ailesinden hem de doğup büyüdüğü kasabasından uzak durmaktadır. Bu uzak duruşun asıl nedeni ise yıllar önce yaptığı bir hatadan dolayı ailesinin ondan uzak durmayı istemesi ve hatta kendisini istememeleridir. Fakat kader bu ya Chris yeniden hem doğduğu kasabaya hem de ailesine geri dönmek zorunda kalacaktır.
Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj olarak izleme seçenekleri bulunan Hammer yani Şiddet Mirası filminde kanunsuz yolları seçen ve sürekli bu yüzden sevdiği herkese üzüntü ve şiddet getiren Chris ve onun zor kararlar vermek zorunda kalan babası Stephen’ın öyküleri anlatılmaktadır. 
Stephen uzun bir zaman öncesinde oğlunun akıllanmayacağını anlayıp hiç değilse küçük kardeşine zarar gelmesin diye onu aileden uzaklaştırmıştır. Bu olaydan sonra Chris doğduğu kasabayı terk etmiş ve büyük şehirde şansını denemek istemiştir. Ancak bu arayış Chris için iyi sonuçlanmaz ve başını bu defa da uyuşturucu satıcıları ile derde sokar. Ama bu dert basit bir dert değildir ve işler giderek kızışmaktadır. 
Chris uyuşturucu satıcılarının peşine düşmesi sonucu kendisini doğduğu kasabaya giderken bulur. Fakat yol kenarında sıkıştırılan Chris zorlu bir dayak yer ve sonrasında da tek kalan sığınağı olan babasını arar. Chris’in sesini duyan Stephen bir an sevinse de yeniden bu telefon görüşmesinin kendi başını da belaya sokacağını anlar. Bir baba olarak Stephen her ne kadar olacak olayları önceden tahmin etmiş olsa da babalık hislerine gen vuramaz ve hemen oğlunun yanına koşar.
Stephen’ın da tahmin ettiği gibi Chris perişan haldedir ancak onu Stephen onu bu halde görünce dayanamaz ve kendisi de kolları sıvar. Kısa sürede olaya küçük oğlu da dâhil olur ve oğullar ile baba artık tek bir yumruk olmak zorunda kalırlar. Bu noktadan sonra olacakları kestirmek artık pek mümkün değildir. 
Christian Sparkes’ın kaleminden çıkan ve yönetmenliğini de kendisinin üstlendiği, imdb puanı ise 5.5 standardını yakalamış durumda olan filmin bu noktadan sonrasını siz sinemaseverler sitemizden 1080p full hd kalitede izleyerek öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları