izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Cennet isimli film, içerisinde hem dram hem de korku türlerine ait oldukça tatmin edici öğeler barındırmaktadır. Mutlu ve mesut bir evliliği anlatarak başlayan filmde hem tansiyon her geçen dakika artmakta hem de ipler gerilmektedir. Filmin ve hikâyenin en başına döndüğümüzde, Mia ve Jacob ikilisi sizi karşılamakta. Birbirlerini seven ve mutlu mesut yaşamlarına devam etmekte olan bir çift. Mia, her erkeğin hayat yolculuğunda yanında isteyeceği türden bir hayat ve yol arkadaşıdır. Hem destekleyici hem güzel hem de oldukça sevimli olan Mia, arkadaşları tarafından da sevilmektedir. Mia’nın, Jacob’la olan birlikteliği güzel başlamıştır ve ikili birbirlerini çok severek evlenerek uzun bir yolculuğa birlikte çıkma sözünü vermişlerdir birbirlerine. Verilen sözlerin önemi, özellikle konu evlilik olunca da bir hayli fazladır ama…

Her hikâyede mutlaka bir ama bulunur. Jacob ve Mia ikilisinin mutlu evlilik hayatlarına ait hikâyelerinin de bir aması var. Jacob ve Mia Patterson, bir soru çat kapı akıllara gelip, aralarında yaşanan her şeyi sorgulamalarına yol açana kadar oldukça mutlu ve iyi geçimli görünen bir ilişkiye sahiptir. Ancak o soru gelmiş ve tansiyon artmaya başlamıştır. Giderek artan gerilim, gerilen ipler ve oldukça güzel görünen bir ilişkinin sorgulanışı ekranlara geliyor.

19 Nisan 2019 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde Atlanta, Georgia eyaletinde ilk kez beyaz perdeye çıkarak izleyiciler ile buluşan ve sinemaseverlerin beğenisine sunulan filmin yönetmenlik koltuğunda Rodney Jackson ismi oturuyor. 2019 yılında vizyona girmiş olan filmin senaryosu ise filmde de sık sık karşımıza Jacob Patterson karakteri olarak çıkmakta olan Rodney Jackson isimli senaristin kaleminden çıkmıştır.

Oyuncu kadrosuna bakıldığında Paradise isimli filmde karşımıza Jacob Patterson rolünde filmin senaryosunu da yazmış olan Rodney Jackson, Jacob Patterson’un eşi rolündeki Mia Patterson karakteriyle Tai Anderson, Ethan Patterson karakterinde Travis Cure ve Alexis Cooper karakteriyle Alyvia Bush isimleri çıkmakta. Bu isimlerin yanı sıra oyuncu kadrosu bir hayli geniş olan filmde karşımıza Joshua L. Eady, Tyrone Tisdale, Jerry Irwin ve Erica Sutherland gibi isimler de çıkmakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları