izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Dark Spell, terk edildikten sonra kocasına tekrar aşık olduğu için muzdarip olan Zhenya adında bir kadının hikayesidir. Bu yüzden bir yolunu bulup onu geri kazanmanın bir yolunu bulmaya çalışacaktır. Çaresiz olan kadın, kendisinden önce yapanların tamamen lanetlendiği “Kara Düğün"adında bir büyü yapmaya karar verir ancak bu dünya üzerindeki en tehlikeli büyülerden biridir. Ritüelin ardından, çok sevdiği kocası geri dönecektir, ama bu durum sandığından daha karmaşık bir hal alacaktır. Kendisinden başka kimseyle görüşmesine istemez ve bunu büyük bir saplantı haline getirir. Hem Hd film izle imkanından hem 4k film izle imkanından yararlanabileceğimiz sitemizde Privorot. Chernoe venchanie filmi en yüksek görüntü kalitesiyle sizlere sunuldu.
Her şeyde olduğu gibi bu büyüde de artılar olduğu gibi eksiler de vardır ve eksilerini çok derinden yaşamaya başlayacatır. Kocası hayatını kaybettiğinde bile aralarındaki ilişki bitemez çünkü bir iblisin büyüsüyle birleştirilen kalpler ölümle bile ayrılamaz. Zhenya'nın erkek arkadaşı Cyril, onu ve bebeğini başka bir kadın için terk eder. Sevdiğini geri vermek için bir dizi başarısız girişimin ardından Zhenya, büyücülüğe döner. Genç bir Çingene kadını kara büyü ritüelini gerçekleştirmesine yardım eder ve Cyril gerçekten de geri döner. Zhenya'ya her zamankinden daha fazla âşık görünmektedir, ancak zaman geçtikçe bu durum korkunç bir takıntıya dönüşür. Cyril öldükten sonra bile, büyü gücünü kullanmaya devam eder. Şimdi Zhenya, kendisini ve bebeğini bir zamanlar hayattan çok sevdiği adamdan kurtarmak zorundadır.
Çünkü ölüm bile onları ayırmayı başaramamıştır. Zhenya’nın çocuğu ve kendisi için yeni bir yöntem bulması gerekecektir aksi takdirde geri getirmek için onca uğraş verdiği sevgili kocasının gazabına uğrayacaktır.  Privorot. Chernoe venchanie Natalya Dubovaya’nın yazdığı ve Svyatoslav Podgaevskiy’nin yönettiği bir korku ve romantizm filmidir.  1080p Full HD veya 720p hd film izleme seçeneğinin de bulunduğu, Rusya yapımı olan bu başarılı filmin vizyona giriş tarihi 11 Şubat 2021.Filmin oyuncu kadrosunda Yana Yenzhayeva, Konstantin Beloshapka ve Varvara Borodina gibi isimler yer almaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları