izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.5 / 10

Filmin Özeti

İkonik bir Çığlık Kraliçesi olan Felissa Rose çığlık atma yeteneğini kaybettiğinde, iyileşmesi için izole bir sığınağa gönderilir. Oradayken, diğerleri filmleriyle aynı şekilde ölmeye başlar. Bu ücra adada sadece 8 kişilerdir ve Felissa’nın tam olarak bir ay boyunca konuşmadan yaşaması gerekir. Uzun süredir büyük filmlerde oynayan başarılı oyuncu çığlık atışıyla ünlü olmuştur ancak uzun süre boyunca ses tellerine yüklendiği için artık boğazı acımaktadır ve iyileşmesi için bir aylık bir süre gerekmektedir. Adaya vardıklarında onları çok güzel karşılayan otel sahipleriyle kısa sürede kaynaşırlar. Resepsiyonist ve oteldeki diğerleri Felissa’nın sevenleri ve fanlarıdır bu yüzden onlara karşı ekstra dikkatli davranırlar. Aradan çok zaman geçmeden otelin havuzunda biri elektrik kablolarının havuza atılmasından ötürü çarpılarak hayatını kaybeder. Bu aynı zamanda oldukça ilginçtir çünkü Felissa’nın oynadığı korku filmlerinden birinde tam olarak bu şekilde bir sahne vardır. Felissa’yla birlikte yapımcısı da geldiği için bunu konuşurlar ancak sadece bir tesadüf olduğu konusunda hemfikir olurlar.

Adada herhangi bir baz istasyonu olmamasından ötürü dış dünyayla iletişim kuramazlar, bu yüzden cesedi 1 haftalığına revirlerine kaldırırlar. Ancak günler geçtikçe olaylar daha da ilginç hale gelecek ve adadaki yaşayan sayısı hızla azalacaktır. İlginç olan ise ölenlerin tamamı Felissa’nın daha önce içinde oynadığı filmlerdeki ölüm sahneleriyle birebir aynı olmalarıdır. Kendisi ve yapımcısının dışında otelde bir de ünlü bir detektif kalmaktadır ve olayın perde arkasını çözebilmek için çalışmalarına başlar. Herkes birbirinden şüphelenmeye başlar ve işler kısa sürede kötüye gitmeye başlar. Felissa henüz kimseden şüphelenmemektedir ancak Detektif Phil Anderson, Doktor Doubleday’den şüphelenmektedir. Doktor ise detektiften şüphelenmektedir, kısacası adadaki herkes birbirinden şüphelenmekte ancak kimse bu ölümlerin arkasında kimin olduğunu bilmemektedir. Ölümler artmaya devam edince buna birileri dur demek zorunda kalacak.

Bob Cook’un senaryosunu yazdığı Scream Test filminin yönetmenliğini de yine kendisi yapıyor. Başarılı filmin vizyona giriş tarihi 24 Haziran 2020. Amerikan yapımı olan film karşımıza korku türüyle çıkarken, oyuncu kadrosunda Glenn Morshower, Dave Sheridan ve Felissa Rose gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları