izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.0 / 10

Filmin Özeti

Arizona motosiklet polisi olan Frank Shankwitz, sorunlu bir geçmişe sahiptir ve yüksek hızlı bir takip sırasında neredeyse ölümcül bir kazadan kurtulur. Rehabilitasyonunun bir parçası niteliğinde polis şefi olan Çavuş Eddie Newman kendisinden, ölümcül hastalığı olan Michael adındaki küçük bir çocuk ile zaman geçirmesini ister. Otoban devriyesi motosiklet subayı olmak son derece önemlidir. Michael için Frank bir kahramandır ve beklenmedik bir arkadaşlık doğar. Çocuk, Frank'e yeni bir yol izlemesi için ilham verir ve bu da Make-A-Wish Vakfı'nın kurulmasına yol açar. Film sonsözünde, yardım kuruluşunun başlangıcından bu yana 450.000'den fazla dilek verildiği belirtiliyor. Tamamen gerçek bir hikâyeden esinlenilerek yapılan filmde Frank Shankwitz’in küçüklüğüne ve büyük haline ayrı ayrı pencerelerden bakıyoruz.

Küçük Frank’in anne ve babası yeni ayrılmıştır ve aralarında biraz problem vardır. Annesi Frank’i alıp Chicago’ya gitmek istemektedir ancak mahkeme babasının da Frank’i görebilmesi için bunu yasaklamıştır. Her şeye rağmen bu yasağı deler ve Frank’i de alıp oralardan gider. Frank’in babası tüm olanları duyduğunda ise iş işten çoktan geçmiştir. Aradan uzun yıllar geçer ve Frank bir polis olur. Hikâyenin bu kısmından sonra Frank’in bir çocukluk hali bir de yetişkin halini izleyeceğimiz filmde çocukların dileklerini yerine getirmenin önemine vurgu yapılacaktır. Nitekim filmde de Frank sadece 1 haftalık ömrü kalan küçük bir çocuğun son dileklerini yerine getirmeye çalışacaktır. Bu sırada birimlerine yeni gelen Kitty adında bir kadınla tanışacak ve aralarındaki olaylar gelişecektir. Kitty, Frank’in geçirdiği kazadan sonra ona bir süre hemşirelik yapacaktır ve başta birbirlerinden hiç hoşlanmasalar da aralarındaki ilişkide epey yol kat edecekler. Bu sırada Frank’in babası onu uzun yıllardır aramaya devam etmiştir ve nihayet kader yollarını kesiştirecektir.

Theo Davies’in yazıp yönettiği Wish Man, filmi 7 haziran 2019’da vizyona giren Amerikan yapımı bir biyografi filmidir. Prescott Film Festival’de bir dalda aday olarak gösterilen başarılı filmin oyuncu kadrosunda ise Frank Shankwitz karakteriyle Andrew Steel, Kitty Carlisle rolüyle Kirby Bliss Blanton ve Tom karakteriyle de Frank Whaley gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları