izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.9 / 10

Filmin Özeti

Modern çağda geçen bir western filmi olarak kabul edilen Sahipsiz Bölge (No Man’s Land) bir aksiyon ve gerilim filmidir. Filmin yönetmenliğini Conor Allyn yapmıştır. Jake Allyn ve David Barraza ise filmin senaryo yazarlığı görevini üstlenmiştir.

Jackson ve Lucas bir çiftliği işleten Teksaslı bir ailenin çocuklarıdır. Lucas çiftlik işlerinden ve at bakıcılığından oldukça iyi anlamaktadır ancak Jackson daha çok beyzbol ve eğitimi ile ilgilenmektedir. Bir yandan ise Jackson ailesine kendisinin de Lucas kadar işlerden anladığını kanıtlamak ve onları gururlandırmak peşindedir.

Greener ailesinin çiftliği Meksika ve ABD arasında sınırın bir boşluk oluşturduğu bölgede bulunmaktadır. Meksika’dan gelen kaçaklar onların arazisinden geçmekte ve sığırlarına zarar vermektedir. Yine bir kaçak göçmen akını sırasında baba Greener ve Lucas onları kovalar ancak 10 tane sığırları kaçmıştır. Gece onları durdurmak ve sığırlarını tekrar almak için Meksika sınırına geçerler. O sırada göçmenlerle karşılaştıklarında gerginlik ortaya çıkar var ve göçmenlerin lideri Bay Greener ile tartıştığı sırada Fernando adındaki oğlu Lucas’ı bıçaklar.

Jackson kendisini evde bırakmalarına üzülmüş ve daha sonra onların peşlerinden yola çıkmıştır. Tam bu tartışma esnasında yanlarına gelir ve ailesini korumak için küçük Fernando’yu vurur. Daha sonra tartışma yatışınca sınır devriyesi gelip onları alır. Jackson’un çocuğu vurmasına rağmen babası bu suçu üstlenir ve bu yönde ifade verir. Her ne kadar kendilerini koruduklarını herkes bilse de bir çocuk öldürülmüştür.

Jackson daha sonra bu yaptığı büyük hatadan çok pişman olur ve atına binip Meksika sınırını geçer. Çocuğu vurduğu yerde bulduğu cüzdanın içindeki adrese gitmeye çalışacaktır. Ancak Teksas Sınır Devriyesi polisi onun peşindedir ve ayrıca çocuğun babası da onu öldürmek için yola düşmüştür. Bir süre atı ile yola devam ettikten sonra at da kendisi de yorulunca yoldan geçen bir arabayı durdurur. Arabanın sahibi bir at çiftliği işletmektedir ve onu yanında çalışması şartı ile yanına alır. Planı, bir süre çiftlikte çalışıp kendine geldikten sonra çocuğun cenazesinin yapıldığı kasabaya gidip babasının kendisini öldürmesine izin vermektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları