izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.5 / 10

Filmin Özeti

Fırsatçı ve yalancı Joseph Watkins, kasabayı terk etmenin eşiğindeki aktör Virginia'yı etkilemek için cani bir geçmişi olan bir tiyatroda oyun oynar. Joseph, iki dedektiften kaçarken ve sahne müdürünün alarma geçmesine rağmen tiyatronun ruhuna takıntılı hale gelir ve yoluna çıkanları öldürmeye başlar. Virginia uzun yıllardır tiyatro işlerine gönlünü vermiş bir aktördür. Yine sıradan bir günde bir iş teklifi alır ve işe koyulur. Bir tiyatro salonu bulurlar ancak bazı insanlar buranın perili olduğunu ve daha önceden birçok ölüme şahitlik edildiğini düşünmektedir. Bu sırada Detektif Jones bu gizemi araştırmaya başlar. Joseph’in geçmişinde farklı bir durum olduğu için aktörlük işine devam etmektedir. Kendi iddiasına göre uzun yıllar önce okula çok yakın olan binasında duş aldıktan kısa bir süre sonra panjurlarını kapamayı unutmuştur.

Okuldan çıkan öğrenciler de onu çıplak haliyle gördüğü için cinsel istismar suçundan dolayı ona karşı bir dava açılmış ve bu yüzden artık ona kimse iş vermemektedir. Yeni bir işe gireceği sırada Amerika yasalarına göre bu durumdan bahsetmesi gerektiği için bu tiyatro işi için Derrick’den teklif aldığında ona da bu durumu anlatmak zorunda kalır. Başta biraz çekimser olsa da sonunda ona işi verir. Kabul edildikten sonra hızla işe koyulurlar. Bundan önce Rideshare adlı uygulama için insanlara taksilik yapan Joseph için bu büyük bir iştir ve bunu berbat etmek istememektedir. Joseph bu sırada Virginia’ya kafayı takmıştır ve onu elde edene kadar durmayacaktır. Aradan çok zaman geçmeden işler karışacak ve olayların ardı arkası kesilmeyecektir. Filmin başından sonuna dek korku ve gerilim dolu anlar sizi bekliyor.

Korku filmleri denilince akla gelen ilk isimlerden olan Gabriel Saint filmin hem senaryosuna imza atmış hem de yönetmenliğini yapıyor. Kendisine filmin senaryosunda yardımcı olan isim Derrick Denicola. 26 Ocak 2021’de vizyona giren Ghost Light filminin oyuncu kadrosunda ise Joseph karakteriyle Will Rothaar, Detective Jones karakteriyle Sallieu Sesay, Detective Brandon karakteriyle Noelle Perris ve Ivy karakteriyle de Elizabeth Godley gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları