izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.0 / 10

Filmin Özeti

Bir grup kırsal kesim keşifçiliği meraklısı, farklı bir tür "meraklı" tarafından yapılmış çok daha karanlık bir videonun konusu haline geldiklerinde, terk edilmiş evlerin görüntülerini çekmek için Appalachia'nın arka ormanlarına seyahat ediyor. Videolarını internette paylaşan bu grup çok tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Daha önce hiçbir yayıncının gitmediği Kırmızı Orman’a gitmeye karar verirler. Genellikle belli bir alan belirleyip o alandaki evlerde keşifler yapan bu grup izleyicilerine perili yahut cinli evlerin görüntülerini vaad etmektedir. Kırmızı ormana gitmeye karar vermek onlar için çocuk oyuncağı olsa da daha önce oraya insanların gitmemelerinin bir sebebi vardır ve onlar da bundan nasibini alacaklardır. Bütün ekibi bir araya getirirler ve ormana doğru yol almaya başlarlar. Kameralarını hazırlayan ekibin 5 günlük şarjı vardır ve keşfetmeleri gereken toplam 10 evleri vardır. Ormana girerken arabalarını kenarda bırakırlar ve dümdüz girerler.

İlk başta her şey yolunda gitmektedir, bütün grup gülüp şakalar yapmakta ve yakın arkadaşlar olarak eğlenmektedirler. Aradan biraz zaman geçtikten sonra hava kararmaya başlar ve kamp yapmaya ve keşiflerine ertesi gün devam etmeye karar verirler. Ertesi gün olur, kameramanlar kameralarını çalıştırır ve haritalarını masaya koyup gezecekleri evleri sırasıyla belirlerler. İlk eve doğru yol almaya başlarlar ve daha ilk evden gördükleri karşısında şoka uğrarlar. Yerde cesetler vardır ve evden çok kötü bir koku gelmektedir. Ekibin lideri olan Cross çok paranoyak bir adamdır ve sürekli polisin peşlerinde olduğunu düşünmektedir. Dutch ise onu sürekli eleştirmekte ve paranoyasından kurtulmasını söylemektedir. Her gittikleri evde korkunç şeylerle karşılaşacak olan ekibi korku dolu bir yolculuk beklemektedir. Cross’un korktuğu başlarına gelecek ve polislerle de başları belaya girecektir. Bu sırada çekimlerine devam edecek ve bu korku dolu yolculuğu izleyicilerine aktarmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Nicholas Danko, Red Woods filminin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapan isim. 5 Şubat 2021’de vizyona giren film karşımıza macera, korku ve gizem türleriyle çıkıyor. Filmin oyuncuları arasında ise Michael Barnett ve Justin Rose gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları