izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.5 / 10

Filmin Özeti

Tate Taylor’un yönetmenlik koltuğunda oturup Amanda Idoko’nun senaryosunu yazdığı Breaking News İn Yuba Country filminin başrolünde ise Allison Janney oynuyor. Oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Awkwafina, Ellen Barkin, Matthew Modine, Jimmi Simpson ve Keong Sim gibi isimler bulunuyor. Komedi, suç ve dram türü sinemaseverlerin soluksuz izleyeceği bir Amerikan filmi olan Breaking News İn Yuba Country’nin vizyona giriş tarihi ise 12 Şubat 2021.

Film Allison Janney’in canlandırdığı ana karakterimiz Sue Buttons’ın kendi doğum günü pastasını alırken başlıyor. Sürekli kendisini iyi hissetmeye çalışan Sue, başına geleceklerin farkında olmadan eve döner. O sırada evde olan kocası Karl Buttons, karısını aldattığı kadınla konuşmaktadır. Karısının doğum gününden bihaber, koltuğunda oturan Karl bir süre sonra evden kaçar gibi çıkıp gider. Sue’nun kardeşi olan ve bir haber kanalının sunucusu olan Nancy, Sue’yu arar ve onunla konuşur fakat o da doğum gününü unutmuştur. Sue morali bozuk bir şekilde kocasının yanına gider ve ona doğum gününü unuttuğu için kızdığını fakat yine de onu affettiğini ve bir akşam yemeği ayarladığını söylemek için gider.

Tam da o sırada kocası Karl bir çiçekçi dükkânından çiçekler alır. Sue çiçekler için çok mutlu olur ve kocasının arabasını takip etmeye başlar. Karl bir motelde durur ve odalardan birine elinde bir çanta ve çiçeklerle yaklaşır. Kapıya çıkan kadınla olan samimiyetleri ve Karl'ın çiçeği kadına vermesi Sue’yu derinden sarsar. Kendisini toparlayıp motel görevlisinden odanın yedek anahtarını alan Sue, kocasının girdiği odaya girer ve kocasını onu aldatırken yakalar. Kocası oldukça zor bir gün geçirmiştir ve karısı kendisini o durumda görünce kalp krizi geçirir. Kocasının kendisini aldatmasını kendisine konduramayan Sue, kocasını motelin bahçesine gömer.

Polise gidip kocasının kaybolduğunu söylese de çıkan kargaşa sebebiyle kimse onunla ilgilenmez. Sue kendisini çok yalnız hisseder ve televizyonda gördüğü, kayıp insanları bulan bir televizyon şovuna kocası için başvurur. Kimsenin yine onunla ilgilenmediğini gören Sue, bir çiftin kaybolan çocuğu olan Emma Rose kaybıyla ve kocası Karl Buttons’un kaçırılması arasında bir bağ olduğunu iddia eder. Bu yüzden Sue’nun başı polisle, kötü adamlarla ve basınla belaya girer.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları