izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Eve, sıradan bir günde bir bara giden sıradan bir kadındır. Gittiği barda içkisini içip düşünen kadının yanına bir anda bir adam gelir. Nereden geldiği bilinmeyen bu adam tuhaf tavırlarıyla başta Eve’i korkutur. Daha sonra Eve’in yanına gelir ve ‘Sen internetten bulduğum randevumsun değil mi?’ der. Buna çok şaşıran Eve hayır cevabını verir ve adam da şaka yaptığını, sadece onunla tanışmak istediğini söyler. Eve’e bir içki ısmarladıktan sonra söylediği cümlelerden hoşlanmayan Eve kendisinden gitmesini ister. Ancak adamın vazgeçmeye hiç niyeti yoktur ve büyük egosuyla daha da ileri gidip Eve’i evine davet eder. Bunu duyan Eve küplere biner ve bağırmaya başlar. Bar güvenliği gelir ve sorunun ne olduğunu sorduğunda adam bir şey olmadığını söyler ve kulağına bir şeyler söyledikten sonra güvenliği uzaklaştırır. Daha sonra Eve’le araları düzelir ve içmeye devam ederler.

Aradan çok vakit geçmeden Eve hayatının hatasını yapar ve adamı öper. Bu sırada henüz yeni sevgilisini kaybettiğini söylediği kardeşiyle arabaya binerler ve üçü bir yolculuğa çıkarlar. Arabaya bindikten sonrasıyla öncesi arasında inanılmaz bir fark olduğunu fark eden Eve inmek ister ancak adamın buna izin vermeye hiç niyeti yoktur. İşlerin kötüye gideceğini fark eden Eve zorla da olsa arabadan inmeyi başarır. Bu sahneden sonra kovalamaca başlar. Eve bir ormana doğru kaçar ve bu ormanla ilgili çok çeşitli korkunç hikâyeler anlatılmaktadır. Kovalamaca ormanda devam ede dursun bir adam Eve’i, kovalarken kovalamaca sürüp durur. Bu sırada olanlar sadece ikisi arasında değil, denk geldikleri tüm insanların da dâhil olmasıyla daha da ilginç bir hale gelecektir. Başından sonuna dek korku ve gerilim dolu bu film tansiyonunuzu yükseltecek türden.

Vincent Paronnaud ve Léa Pernollet’in senaryosunu yazdığı Hunted isimli bu başarılı yapıtın yönetmen koltuğunda oturan isim yine başarılı yönetmen Vincent Paronnaud. Başarılı yönetmen aynı zamanda Official Fantàstic Competition’da, En İyi Film dalında aday olarak gösterildi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Lucie Debay ve Arieh Wolthalter gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları