izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.7 / 10

Filmin Özeti

Disney’in küçük çocuklar için başlatmış olduğu bir animasyon serisi olan Sea Monsters serisinin ikinci filmi Sea Monsters 2, maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Deniz canavarları, su altında Alevli Parmaklıklar ile çevrelenmiş bir bölgede yaşayıp gitmektedirler. Jenerasyonlar boyunca, çeşitli gruplar ile kavgaları olan Deniz Canavarları’nın ve diğerlerinin asıl derdi; içinde yaşadıkları adadır. Herkes, bu adanın kendi gruplarına ait olması gerektiğini düşünmekte ve bu yüzden de sürekli birbirleriyle kavga etmektedirler. 
Serinin ikinci filminde ise, bu masum atışmalar artık bambaşka bir şeye dönüşmüştür. Herkesin heyecanla hazırlandığı Canavar Geğirme Yarışması; çok geçmeden bir olay nedeniyle mahvolur. İntikam almak isteyen Barf, güçlerini deniz canavarı Big Snot ile birleştirmiş ve beraber korkunç bir plan hazırlamıştır; denizaltı yaratıklarının çok ama çok sevdiği sevgili öğretmen Maestro’u ve de onun yeni ve gözde öğrencisi Corallina’yı kaçırmaya karar verirler. Bu olayla beraber, Canavar Geğirme Yarışması bütün denizaltı yaratıkları için büyük bir tehdit altına girmiştir.
Büyük yarışmanın kahraman yarışmacılarından Charlie Chapfin ve de Mucus, hem arkadaşlarını, hem öğretmenlerini hem de herkesin heyecanla hazırlanıp beklediği yarışmayı kurtarmak için bir plan yaparlar. Tehlikeli sularda yüzecekler ve belki de daha da korkunç deniz canavarlarına rastlayacaklardır; ama yine de ne pahasına olursa olsun, arkadaşları ve öğretmenlerini kurtarmaya karar vermişlerdir. 
2019 yılında vizyona girerek beyaz perdede seyirciler ile buluşan ve sitemizden de 4k film izle etiketi ile yer alan serinin devam filmi niteliğinde olan Sea Monsters 2, çocukların olduğu gibi, yetişkinlerin de çok ilgisini çekmiştir. Pek çok dilde de dublajı yapılarak, çeşitli ülkelerde gösterime giren bu film; Disney’nin diğer sualtı filmlerine benzerliği ile dikkat çekmiştir. James Snider’ın bu film için yönetmen koltuğuna oturduğu ve de senarist B. C. Furtney’nin senaryo yazımını üstlendiği bu filmde, yapımcı rolünü ise Wally Atkins ve de Lee O’Shea paylaşmıştır. Ünlü seslendirme sanatçılarının çeşitli roller paylaştığı Sea Monsters 2, çocukların oldukça hayran olduğu ve de büyük ilgi çeken bir seriye dönüşmüş olsa da, ikinci filmi son filmi haline gelerek seriyi tamamen kapatmıştır. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları