izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

2020 yapımı bir Amerikan filmi olan Odd Man Rush, hem komedi hem de spor türünde bir film olarak 1080p full hd film izle etiketiyle sitemizde seyircilerin karşısına çıkıyor. Film, Bill Keenan isimli yazarın aynı isimli bir anı kitabından filme dönüştürülerek seyircilere gerçek bir hikâyeyi sunuyor. Keenan, kitapta hokey oynarken yaşadığı hayatı ve Harvard anılarını anlatırken, filmde de bu durum aynı şekilde devam ediyor.
Harvard’ın yetenekli ve başarılı hokey oyuncusu Bobby Sanders, kendisine İsveç’in çocuk liginde bir yer bulmuştur. Fakat bu hikâyenin sonu değil, aksine Bobby için birçok şeyin başlangıcı olacak bir hamledir. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği bu gerçek filmde, Bobby yerel bir marketteki bir kız ile olan ilişkisi aracılığı ile çocukluğundan kalan bir hayal ile yüzleşmek zorunda kalır. Bobby, Hokey Tanrıları hayatına karışmadan önce, çocukluğundan beri NHL’de oynama hayalini kuruyordur. Büyüdükçe, bu hayalini bir kenara attığını fark eden Bobby için de, değişim çok geçmeden başlayacaktır.
Alman ve İsveç ligleri arasında savrularak NHL hayalini kovalamaya çalışan genç Bobby Sanders, hayaline ulaşmak için neredeyse her şeyi yapmaya hazırdır. Filmin oyuncuları ve de yapımcıları arasında da hokey ile büyük bağları bulunan insanların olması da, filmi diğer spor türü filmlere göre daha da çok öne çıkarmayı başarmıştır. 
Filmde öne çıkan en önemli elementlerden birisi, Bobby Sanders’ın profesyonel bir hokey oyuncusu olma hayalidir. Film boyunca bu hayalini gerçekleştirmek için elinden gelen her şeyi yapan Bobby, özellikle New York Rangers’ta bir hokey oyuncusu olmayı istemektedir ve çocukluğundan beri bu en büyük hayalidir. Hayatta ilerledikçe ve büyüdükçe, tek amacı bu hayalin gerçekliğe dönüştüğünü görmek olur. Arada Bobby’nin başına gelen, sakatlanmalar ya da sırf hokey oynamak için Atlantik Okyanusu’nun öteki tarafına uçmak zorunda kalması gibi negatif şeyler olsa da, Bobby bir an için bile bu hayalini bir kenara koymayı düşünmez.
Spor türündeki filmleri izlemeyi sevenler için, çekim açıları ile de bir görsel şölen yaratan Odd Man Rush, önüne ne kadar engel çıkarsa çıksın çocukluk hayallerinden vazgeçmeyen azimli bir sporcunun hikâyesini anlatıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları