izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Sitemizden özellikle kurtadam film tarzına hayran olan izleyicilerimiz için özenle seçilen ve 4k film izle ile full hd film izle görüntü ve ses kalitesine kadar özenle hazırlanan Late Phases filminde; İnatçı bir kör veteriner olan Ambrose McKinley, sadece orada yaşayanların yaşlılıktan değil köpek saldırılarından ölmekte olduğunu öğrenmek için bir emeklilik topluluğuna taşınır.  Ambrose, bir gece bir köpekle yaşadığı karşılaşmadan sağ çıktıktan sonra, saldırganların köpeklerden çok daha fazlası olduğuna inanmaya başlar. Will, son derece bağımsız ama kör bir Vietnam Savaşı gazisi olan babası Ambrose McKinley'i ve gören göz köpeği Alman Çoban Köpeğini alıp bir ormanın kenarındaki bir emeklilik topluluğuna taşınır. Yalnız kalabileceğine inanan ve kararlı olan Ambrose ve Will, en iyi rahat koşullar altında değildir. İlk başta Ambrose'a hayranlık duyan üç komşu kadınla tanışır, Gloria, Anna ve Emma. Dubleksi kendisiyle paylaşan komşusu Delores ile tanışır. Aynı akşam, Delores'in evine bir yaratık girer ve onu öldürür. 
Ambrose dışarıdaki sesleri fark eder ve büyük bir kurt adam ona saldırır. Ambrose silahını bulmaya çalışırken köpeği savunmasına gelir. Yaratığı caydırmayı başarır, ancak köpeği ölümcül şekilde yaralanmıştır. Ertesi gün polis köpeğini kucağında bulur ve yıkıma ve saldırı iddialarına rağmen hayvan saldırısı olarak omuz silkilir. Ormanda dolaşan diğer park sakinlerinin cinayetlerinden ve gizemli kaybolmalarından bir kurtadamın sorumlu olduğundan şüphelenen Ambrose, bir savunma yapar. Köpeği adına çok temiz bir mezar taşı bulur ve onun için yavaşça bir mezar kazar. Kurtadamın nefesinde bir hırıltı duyabilen yerel cemaatle tanışan Ambrose, benzer sorunlar için çevresindeki insanları izler. 
Ambrose'un kiliseyi ziyaret etmesini önerir ve onu evinden yerel bir mekiğe binmeye yönlendirir ve burada Smith'in arkadaşı olan ve astıma benzer bir hırıltıya sahip olan başka bir şüpheli James Griffin ile tanışır. Ambrose'un hobilerinden ve yaşam şeklinden rahatsız olan üç kız, James'i, Ambrose'u özel olarak götürmesine ikna eder. Ambrose bir silah dükkânına gider ve sahibini gümüş mermi yapmaya ikna eder. Ambrose, James'in daha önce gümüş cephane satın aldığını öğrenir. Mezar taşı gelir ve Ambrose onu arka bahçesine saklar ve mezarı kazar. Bununla ilgili şikâyetler ve köpeğinin çürük kokusu, Ambrose'un iyiliğinden endişe duyan polis tarafından izlenmesine neden olur. Buna rağmen Ambrose, onları müdahale etmemeye ikna eder.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları