izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.5 / 10

Filmin Özeti

2031’de ilk Mars Kolonisi kuruldu. Dünya’dan göç başladıktan sonra 3 Koloni kuruldu: Dünya, Zafdie ve Ellora. 7 haydut asker, yıldızlararası bir savaşı başlamadan önce bitirme umuduyla yeni keşfedilen bir uzaylı medeniyetine karşı önleyici bir saldırı başlatır. Bruce Willis ve Frank Grillo, insanların dış gezegenleri kolonileştirmeye başlamasından dört yüz yıl sonra, 2524 yılında geçen yeni destansı bilim kurgu macerasında başrolde. Emekli Asker General James Ford (Willis), uzak bir gezegendeki askerlerin düşman bir uzaylı filosunun saldırısına uğramasının ardından hizmete geri çağrılır. Hd film izleme ve 4k film izleme keyfini kesintisiz bir şekilde sizlere sunan Cosmic Sin filmi Dublaj ve Altyazı olarak farklı dil seçeneklerinde sizlerle.

İnsan ırkına yönelik tehdit, kaçınılmaz bir yıldızlararası savaşa dönüşür. General Ford, yaklaşan saldırıyı çok geç olmadan durdurmak için General Eron Ryle (Grillo) ve seçkin askerlerden oluşan bir grup ile bir ekip kurar. Ford ve elit askerlerden oluşan bir ekip çok geç olmadan yaklaşan saldırıyı durdurmaya çalışırken, insanlığa yönelik tehdit kısa sürede yıldızlararası bir savaşa dönüşür. Ford çok uzun süredir görevde değildir ordudan ayrılışı da olaylı olmuştur. Ancak artık dünyayı uzaylılara karşı korumak zorundadır. Vander Madencilik Şirket’inde sıradan bir gün, rutin bir devriye sırasında uzaylılarlar ile ilk temas gerçekleşir. Ancak bu beklenen yolda değildir, çünkü uzaylı ırk ilk kurşunu atmıştır.

Bu iki ırkın barışçıl bir şekilde tanışabilmesi adına iyi değildir. Bu yüzden dünyanın da buna bir karşılık vermesi gerekir ve dünyadaki en iyi uzmanlar bir araya getirilir. Bunların arasında eski General Ford’da vardır. Nefes kesen filmde uzaylı ırkın Q-bombası adı verilen bir bombayla yok edilmesi ve Dünya’nın bu büyük uzaylı istilası tehlikesinden kurtarılması gerekmektedir. İki tarafın da avantajları vardır. İnsanların avantajı balistik konusundaki gelişmişliğidir ve uzaylı ırkın artısı ise biyoloji konusundaki atılımlarıdır. Bunun anlamı da insanların vücutlarında konuk olarak kalabilmeleri anlamına gelmektedir. İşin kötüsü ise sadece bedenlerini değil, aynı zamanda zihinlerini de ele geçirebilmeleridir. İki ırk arasındaki destansı savaşın işlendiği Cosmic Sin filmini 4k kalitesiyle, Türkçe altyazı ve Dublaj seçenekleriyle sitemizden kesintisiz izleyebilme olanağı ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları