izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 33

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

İçinde oldukça fazla şekilde komedi unsurları barındırmaktan çekinmeyen, izlerken güldüren ve aynı zamanda da bazı sahnelerde korkutan, komedi, bilim kurgu ve korku temalı Psikopat Goreman adındaki bu filmde; Yıllar boyu süren bir savaşın liderliğini yapan kötücül bir canavar vardır. Tapınakçılar tarafından esir alınan ve Dünya’ da mahkûm olarak tutulan canavar, bir gün; Mimi ve Luke adındaki kardeşi tarafından tuhaf bir şekilde, bir kaza sonucunda serbest bırakılır.

Tek amacı evrendeki tüm iyi olan şeylerin ışığını söndürüp, karanlığını yaymak olan canavarın, bir tek zayıf noktası vardır. Sahip olduğu bu güce erişmesinin nedeni olan bir mücevher. Bu mücevher her kimin eline geçerse geçsin, onun emirlerine boyun eğmek zorundadır. Bu mücevher, küçük bir kız olan Mimi’nin eline geçtiğinde ise Dünya’yı yok etme planını ertelemek zorunda kalır. Bu sırada bir Tapınakçı olan Pandora, canavarın uyandığını ve artık bir mahkûm olmadığını öğrenir.

Canavarın işini bu sefer sonsuza dek bitirmek için Dünya’ya gelecek ve onu öldürecektir. Canavarla arası oldukça iyi olan Mimi ise hiç böyle düşünmüyordur. Neyle karşı karşıya olduklarını bilmeyen Mimi ve kardeşi Luke, artık bu konu hakkında bir şeyler yapmaları gerektiğinin farkına varırlar. Aksi takdirde yeni dostlarının ölümüyle karşılaşabilirler.

2020 Senesinde ilk kez gösterime girmiş olan bu yapımın yönetmenlik koltuğunda ise Steven Kostanski bulunmakta. Yazarlık konusunda da tek başına görevi üstleniyor. Kanada’da gösterime girmiş olan ve yapımını tamamlayabilmesi için ise ne kadar bütçe harcandığı bilinmeyen filmin, gişelerde 40.568 dolar kazandığı biliniyor.

Yapımın oyuncu kadrosuna bakılacak olursa; Başrol karakterlerinden ve aynı zamanda da ana unsurlarından birisi olan Psikopat Goreman karakterini Matthew Ninaber hayata geçirmiş durumda. Kendisinin baş düşmanı olan Tapınakçı Pandora rolünde ise Kristen MacCulloch bulunuyor. Diğer bir başrol olan Mimi rolünde Nita Josee Hanna oynarken, Mimi’nin kardeşi olan Luke’u ise Owen Myre oynuyor. Greg ve Susan karakterlerini ise sırasıyla; Adam Brooks ve Alexis Kara Hancey canlandırmakta. Alistair rolünde ise Scout Flint kendini göstermiş durumda.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları