izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 20

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.0 / 10

Filmin Özeti

Sang Ho Yeon’un yönetmenliğini yaptığı ve Ryu Yong Jae ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı Yarımada filmi aksiyon korku ve gerilim türündedir. Film ülkemizde 2020 yılında gösterime girmiştir ve dünya çapında 42 milyon dolar hâsılat elde etmeyi başarmıştır.
Donanma askeri Jung-seok, kendi ablası, ablasının kocası Chul-min ve oğlu Dong-hwan'a Güney Kore'den ayrılan bir gemiye kadar eşlik ederken yardım isteyen bir ailenin yanından geçer. Jung-seok gemiye bindikten sonra geminin şimdi Hong Kong'a götürüldüğünü öğrenir. Bir şey yapamadan önce, zombi salgını, kız kardeşi ve yeğeni de dâhil olmak üzere gemideki kişileri süpürür. Jung-seok ve Chul-min hayatta kalır ve Hong Kong'a yerleşir. Kıyametten dört yıl sonra, iki adam diğer iki Koreli ile birlikte bir kamyon dolusu para almak için yarımadaya gönderilir. Kamyonla birlikte hayatta kalırlarsa hissenin yarısını alacaklarına söz verilir, ancak Jung-seok başlangıçta bu iş için isteksizdir. Bunun Chul-min ile ilişkisini nasıl etkilediğini görünce, devam etmeyi kabul eder. 
Yarımadaya indiklerinde kamyonu ararlar ve bulurlar. Kısa süre sonra zombiler onları kovalamaya başlar, ancak zarar görmeden kamyonla kaçmayı başarırlar. Ancak, Incheon limanına geri dönerken ekip, Çavuş Hwang liderliğindeki 631. Birlik adlı kanunsuz bir milis grubu tarafından pusuya düşürülür. Jung-seok kamyondan dışarı atılırken, Chul-min içinde saklanır. Ekibin üyesi olan Koreli kadın ölür. Zombiler Jung-seok'u kovalamaya başlar ve onu köşeye sıkıştırır, ancak bir araba kovalamacasının ardından zombileri geride bırakan iki genç kız kardeş Joon ve Yu-jin tarafından kurtarılır. Saklandıkları yerde Jung-seok, büyükbabaları Kim ve anneleri Min-jung ile buluşur. Jung-seok, kendi ailesini kurtarırken yanlarından geçtiği ailenin Min-jung ‘un ailesi olduğunu anında fark eder.
Hwang, yavaş yavaş dönüşmekte olan diğer Koreli'yi öldürdükten sonra, kamyon 631. Birlik tarafından ele geçirilmiştir. Chul-min kamyonun içinde bulunur ve onu serbest bırakmalarını istemesine rağmen yakalanır ve gladyatör tarzı bir oyunda yakalanan diğer adamlarla birlikte zombilerle savaştırılır. Bu sırada, asker Kim ve Seo daha sonra kamyondaki nakit çantalarını keşfeder ve birlikte kaçmak için komplo kurarak Hwang ve ekibini geride bırakır. Komploların ve heyecanın birbirine harmanlandığı bu film Türkçe altyazılı ve 180p full hd film izle görüntüsünde sitemizde sizleri beklemektedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları