izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 39

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.8 / 10

Filmin Özeti

Andrew Burdette’in 65 dakikalık yeni filmi Bruh.mp4, Tyler ve Robbie adlı iki orta düzey fenomene odaklanıyor. Kanallarının çeyrek milyon takipçisi var ve birlikte yaptıkları kısa videolar, saçma skeçler ve şakalarla dolu. Bruh.mp4’ün beş dakikalık açılışı, Tyler ve Robbie’nin video kanalına odaklanan ve bize gerçek bir sosyal medya kaosu duygusu vermeyi başaran hızlı kurgular ve dalgalı düzenlemelerden oluşan bir kasırga. Tyler (Burdette) ve Robbie (Singleton) yükselişte olan iki internet yıldızlarıdır, sadece bir dizi aptalca skeçleri kronikleştiren çok sayıda saçma kısa videoyla değil, aynı zamanda anlamlı bir şekilde seçtikleri slogan "dostum" ile de ünlüdür.

Full HD 1080p kalitede sizlerin beğenisine sunulan Bruh.mp4 filminde; İki yüz binin üzerinde takipçiden oluşan etkileyici bir hayran kitlesini bir araya getirdikten sonra, şimdi kendilerini bir sonraki seviyeye nasıl taşıyacaklarını bulmak için çaresizce düşünür halde bulurlar. Şöhret ve dikkat, görünüşte o kadar da ayrılamaz olmayan çift arasında gerilimlerin artmasına neden olurken, son bir büyük şaka girişimleri, korkunç sonuçlarla yanlış adamı sinirlendirir. Konu ilerledikçe, Tyler ve Robbie kendilerini ormanda bir şakayı filme alırken bulurlar ve tehditkar bir şekilde öfkeli bir adam ile karşılaştıklarında, film aniden çok daha karanlık bir bölgeye sapar. Yönetmen Burdette’in senaryosu, komediden gerilime, gizemden psikolojik dramaya kadar her türlü türü kapsıyor ve yazdığı senaryo her şeyi netleştirmeyi başarıyor.

Bruh.mp4, sadece görsel zekası ve ton değişiklikleri nedeniyle değil, aynı zamanda düşük bir bütçeyle çok iyi yapılmış olmasına rağmen gerek çekim açıları olsun, gerekse senaryosuyla oldukça etkili bir film. Filmde Robbie’nin ölümünden sonra Tyler’ın kendini sorgulamasına ve psikolojik durumunun her geçen gün biraz daha kötüye giderken kız arkadaşı ve psikoloğunun onu hayata döndürmeye çalışmasına tanıklık edeceğiz. Hem Hd film izle imkanından hem 4k film izleme imkanından istediğiniz zaman yararlanabileceğimiz sitemizde yönetmenliğini Andrew Burdette’in yaptığı Bruh.mp4 filmi en yüksek görüntü kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Bakalım filmin bu tuhaf ancak sürükleyici filmde olaylar hangi yöne doğru ilerleyecek ve olayların düğüm noktası tam olarak ne ya da kim olacaktır?

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları