Kağıttan Yıl – Paper Year – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Kağıttan Yıl – Paper Year – HD izle Film Makinasi

Kağıttan Yıl – Paper Year – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

Rebecca Addelman’ın senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı Kağıttan Yıl filmi dram ve romantik film türündedir. Andie MacDowell, Eve Hewson, Grave Glowicki, Brooks Gray ve Avan Jogia gibi oyuncuları kadrosunda barındıran film 4k çözünürlüklü olarak sitemizden izlenebilmektedir.
Kanada / Amerikan ortak yapımı romantik dram filmi Kağıttan Yıl yazar ve yönetmen Rebecca Addelman’ın ilk filmi, yönetmen filmde, çok hızlı âşık olmanın ve çok genç olmanın riskli yönlerini açıkça anlatmaktadır. Filmde birbirini seven iki gencin aksilikleri göz ardı edip evlenmeye karar vermesi ve sonrasında ortaya çıkan sorunları konu alınmıştır.
Film Franny (Eve Hewson) ve Dan'in (Avan Jogia) belediyenin nikâh odasından dışarı çıkıp sıradaki çiftleri tebrik etmeleri ve sevinç çığlıkları ve öpücükleriyle sokağa koşmaları ile başlamaktadır. Gelinin annesi (Andie MacDowell) genç yaşlarında ve maddi açıdan kötü durumda evlenmelerinin kötü bir karar olduğunu onlara anlatırken babası ise arka tarafta sessizce oturmaktadır. Görünüşe göre bu evliliğe Franny’nin ailesi son derece karşıdır.
Franny ve Dan, henüz yeni evlenmiş olan 22 yaşındaki Kaliforniyalı genç bir çifttir. Çok fazla paraları ya da çok fazla para kazanabilecekleri işleri yoktur. Dan zor bir dönemden geçen bir aktördür ve Franny ise yazarlık işleri yapmaya çalışmaktadır. Ama çok hararetli bir ilişkileri ve uyumlu bir hayata bakış açıları bulunmaktadır. Hayatlarındaki bazı insanlar onlar için mutlu, bazıları, özellikle Franny'nin ebeveynleri olmak üzere ilişkilerinden şüphelidir. Ancak birlikte yaşamaya ve tüm bu diğer insanların düşüncelerini göz ardı etmeye karar verirler. Dan, ilişkilerinde bir sonraki adımlarını anlamaya çalışırken, tanınmış bir aktris için bir ev temizleme işi yapmaya başlamak zorunda kalır ve Franny bir televizyon yarışma programında yazar olarak daha fazla kazanacağı bir iş bulur. Dan bu durumdan rahatsız olmaya başladığında ise ve Franny tv yarışma programının oldukça yaşlı ve evli baş yazarına (Hamish Linklater) karşı bir takım duygular hissetmeye başlar ve bu çift arasında dile getirilmeyen bir çatlak oluşmasına neden olur. Çiftin evliliklerinin henüz birinci yılında karşılaştıkları bu büyük sorunlar ayrıca sitemizden Full HD 1080p kalitesi ile de izlenebilecektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları