Kaptan Marvel – Captain Marvel – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Kaptan Marvel – Captain Marvel – HD izle Film Makinasi

Kaptan Marvel – Captain Marvel – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Tüysüz’ ün Yolculuğu adındaki bu enfes animasyon filminde; Bir kızın, bir köpeğin ve kızın en iyi arkadaşının, kasabalarını kurtarabilme ihtimalinin olduğu umuduyla çıktıkları bir yolun hikayesi anlatılıyor. Meksika’nın derinlerine doğru gidildikçe görülebilecek olan ve oldukça ufak bir kasabada yaşayan halkın, içinde bulundukları bu kasabadan ötürü aşırı derecede huzur dolu olmaları için büyük bir sebepleri vardır. Kasabanın dağlarla çevirili olması ve o dağların getirdiği manzaranın güzelliği.
Ancak, her hikayede olduğu gibi bu seferki hikayede de; Barış içinde yaşayan halkın, bu huzuru ve barışı o kadar uzun sürmeyecektir ve tehlikeye girecektir. Gözü paradan başka bir şeyi görmeyen ve altın madenleri ile kafayı bozmuş olan kötücül bir şirketin sahibi, bu dağın bulundurduğu rezervler için onları yıkma planları yapmaktadır. Açgözlü iş insanı, bu kötücül emellerini gerçekleştirebilmek için ağır makinelerden oluşan bir ekip ile kasabayı işgal eder.
Bu olay üzerine; Küçük kız Copi, köpeği Xico ve en yakın arkadaşı Gus, kasabalarını kurtarmak için bir maceraya atılırlar. Bu macera dolu yolculukta ilerlerlerken, kazanmanın yolunu uzaklarda arayarak bir hataya düşerler. Aslında zafere giden yol, hemen yanlarında durmaktadır. Copi, bu yolun köpeği Xico’ dan geçtiğini fark eder. Artık ellerinde önemli bir güç olarak Xico’ nun da olmasıyla beraber, kasabanın son çaresi olan üçlü, ne yapıp ne edip dağları koruyacak ve halkın huzurunun bozulmamasını sağlamaya çalışacaklardır.
IMDb Platformunda yapılan oylamalardan 10 üzerinden 6.0’ lık bir puan alarak yerini kapmış olan yapımın yönetmenlik koltuğunda ise Eric Cabello oturmakta. Yazarlık başlığı altında eline kalemi alan isim ise Enrique Renteria. Bir animasyon filmi olduğundan ötürü oyuncuların yüzünü değil seslerini işiteceğimiz filmde; Başrol karakterlerinden birisi olan Copi’ nin seslendirmesini Veronica Alva yapmakta. Copi’ nin arkadaşı olan Gus karakterine ise Luis Angel Jaramillo ses veriyor. Bir köpek olarak karşımıza çıkan Xico’ yu hayata geçiren isim ise Pablo Gama Iturraran. Carmen karakteri ile Veronica Castro’ yu duyabilirken, Bay Wang rolünde ise Jav De La Cueva’ nın sesi sinemalarda yankılanmakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları