Kill Plan – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Kill Plan – HD izle Film Makinasi

Kill Plan – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

Damon Galgut'un aynı adlı kitabına dayanan "The Quarry", suçluluk ve kefaret hakkında bir hikâyedir.  David Martin, boş bir yolda ilerlerken içler acısı bir durumda bir adam bulur. Adama yardım eder ve kanundan kaçtığından şüphelenerek, gittiği kasabada ona yeni bir başlangıç sunar. Kazayla, Adam, David'i öldürür. Cesedi yarı yarıya durdukları taş ocağına gömer ve sonra David, Martin olarak Bevel kasabasına doğru ilerler.  Seyahat eden bu adamı öldürdükten kısa süre sonra, kaçak bir serseri küçük bir kasabaya gelir ve öldürdüğü adam gibi davranmaya başlar. 
HD 1080p ister 4k seçeneğiyle Türkçe dublaj ve Altyazı'lı seçimleriyle sunulan The Quarry filminde; David Martin (Shea Whigam) adında bir vaiz, küçük ve ekonomik olarak harap olmuş Batı Teksas kasabası Bevel'e gelir ve kilisenin başında ve seyrek olarak katıldığı kilisenin başına geçen en son kişi olur. İşinde beceriksiz olmasına rağmen, dürüstlüğü halk arasında bir etki yaratır ve kiliseye geri dönmeye başlarlar. Herkes onu kabul ederken, iki erkek kardeş ve bir polis şefi geçmişinden şüphelenir. Gelişi hayırlı değildir ve geldiği gece, minibüsüne zorla girip sahip olduğu her şey çalınır, bir istisna dışında, İspanyolca konuşan cemaatinde hiç kimsenin İngilizce'yi anlamadığını öğrendiğinde, sanki o onun konumunda uzun süre kalmayacak gibi hisseder. 
Bununla birlikte, sade ve süssüz tavrı, cemaatçilerle bir şüphe uyandırır, birine göre "Yargılamadan konuşur" ve böyle düşünenlerin sayıları yavaş yavaş artmaya başlar. Evinde bir oda kiralayan kadın Celia (Catalina Sandino Mareno) bile, tanıdığı başka bir vaiz gibi görünmese de etkilenir. Cemaat, serserinin affetme vaazlarını sevmesine rağmen, yerel polis şefinden (Akademi Ödülü adayı Michael Shannon, The Shape of Water) şüphelenmeye başlar. Kısa süre sonra yerel bir taş ocağındaki korkunç keşif, katili özgürlüğü için savaşmaya zorlar. Filmin yönetmen koltuğunda ve senarist koltuğunda ise Scott Teems oturuyor. 1080p Full HD veya 720p hd film izleme seçeneğinin de bulunduğu, Türkçe adı  Taş Ocağı ve İngilizce adı The Quary olan bu filmi kesintisiz bir şekilde ve keyifle izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları