Locked Down – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Locked Down – HD izle Film Makinasi

Locked Down – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.6 / 10

Filmin Özeti

Michael Schwartz ve Tyler Nilson’un yönetmenlik ve senaryo yazarlığı görevlerini üstlendiği macera, komedi ve dram türündeki Hayallerin Peşinde filminde down sendromlu bir gencin güreşçi olma hayali konu alınmıştır. Filmin ana karakterleri Zachary Gottsagen, Dakota Johnson, Bruce Dern ve Shia LaBeouf tarafından canlandırılmıştır. Ayrıca filmde Thomas Haden Church de rol almıştır.
Film bir bakım evinde başlamaktadır. Zak (Zack Gottsagen) 22 yaşında Down sendromlu bir hastadır. Yemek sırasında bir puding bardağı ister ve bunu yaşlı bir hastaya verir, ayrıca Zak yaptığı bir plan gibi görünen bir resmi verir. Yaşlı kadın ona başparmağını kaldırarak onayladığını belirtir ve onunla birlikte olduğunu söyler. Pudingi yedikten sonra hastalanmış gibi davranır ve bu da Zak'e hamlesini yapma ve kaçma şansı verir. Ne yazık ki, tam dışarı çıktığı sırada görevliler tarafından yakalanır.
Zak, Salt Water Redneck (Thomas Haden Church) olarak bilinen güreşçinin büyük bir hayranıdır ve profesyonel bir güreşçi olmak onun hayalidir. Salt Water Redneck’in, New York City’deki güreş okulunun reklamını izlemektedir. Zak’in ana hemşiresi Eleanor (Dakota Johnson), ona bunun ikinci kaçış girişimi olduğu için ayrıcalıklarının iptal edildiğini ve onu bir güvenlik riski olarak etiketlemek zorunda kaldığını söylemeye gelir.
Tüm bunlar olduğu sırada Tyler (Shia LaBeouf) adında yalnız bir adam işinden atılır, çünkü patronu Tyler'ın yerel haydutlar Duncan (John Hawkes) ve Ratboy'dan (Yelawolf) yengeç çaldığını bildiği için onu cezalandırmaya kararlıdır. Tyler dışarıda oturduğu sırada ve patron içtenlikle konuşmaya gelir ve Tyler’ın erkek kardeşi Mark'ın (Jon Bernthal) hayatta olsa başkalarından çalmasını istemeyeceğini söyler.
O gece Zak, oda arkadaşı Carl'ın (Bruce Dern) yardımı ile penceresindeki parmaklıkları çekerek kaçmayı başarmıştır. Zak parmaklıkların arasında geçebilmesine yardımcı olmak için vücuduna sabun sürmüştür. Bir teknede saklanmaya karar verene kadar koşar. Ertesi sabah, Duncan ve Ratboy'un yanı sıra üçüncü bir serserinin, Tyler'la çalınan yengeçler hakkında yüzleştiğine tanık olur ve Duncan, onları tekrar karıştırırsa onu öldürmekle tehdit etmeden önce Tyler'ı dövmeye başlarlar. Tyler, Duncan ve Ratboy'a ait bir grup değerli eşyayı yakar. Tyler’ı, fark ettikleri anda, Zak'in olduğu tekneye atlar ve iki haydut onun peşine düşer. Tyler, saklanacak bir yer bulana kadar tekne ile devam eder. Zak, kustuğu için neredeyse gizlendikleri yer ortaya çıkar, ancak Tyler, Duncan ve Ratboy kaybolana kadar kendilerini gizli tutmayı başarır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları