Max Cloud – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 22

Max Cloud – HD izle Film Makinasi

Max Cloud – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.5 / 10

Filmin Özeti

Yönetmenliğini Liam O’Donnel’in üstlendiği filmin başrolünde ise “The 100” dizisinden aşina olduğumuz Lindsey Morgan bulunuyor. Lindsey Morgan’ın yarı uzaylı yarı insan çok güçlü bir yaratık olan Rose’u oynayan Skylines filmi geçmişte iki ırkın arasındaki savaşı anlatarak başlıyor.

Rose, ırklar savaşırken hayata gelmiştir ve babasını kaybetmiştir. Bunun üzerine uzaylı ırkından birisi Rose’u evlat edinir ve sonrasında Rose’un özel yeteneklerinin olduğunu fark edilir. Hızlı büyümesi sadece kan nakilleriyle durdurulabiliyordur. Sonra büyüyünce savaşın ortasında çok önemli bir role sahip olan Rose, atışı yapması gereken anda birkaç saniye durakladığı için vuruşunun arasına insanların bulunduğu gemi girer ve o atışında çok fazla masum kişi ölür. Bunun üzerine bütün suçu üstlenen Rose ortadan kaybolur ve aranmaya başlar.

Bu olaydan sonra yine de bir şekilde iki ırk arasında barış olmuştur ve yaklaşık 5 yıl boyunca hiçbir savaş olmadan zaman geçer. Ta ki uzaylılar arasında bir salgın hastalık yayılana kadar. Sadece uzaylıları hedef alan bu salgın hastalığa bir çözüm bulunamamıştır ve insanlar kaygılanmaya başlar. Çünkü uzaylıların yavaşça ölmesiyle artık anlaşamamaya başlarlar ve doğalarına dönerler. Dr. Mal (Rhona Mitra) da hayatını bilime adamış bir doktordur ve anti viral serum geliştirmeye çalışır.

Rose saklanmak için her şeyi yapmasına rağmen, askeri birliklerce yakalanır ve üsse götürülür. Ona orada savaşı bitirmek için bir operasyona gideceklerini fakat bitirmek için ihtiyaç duydukları gücün Rose’da olduğunu söylerler. Bunu üzerine kabul eder ve yolculuğa çıkarlar. Bakalım iki ırk savaşmayı bırakıp barış içinde yaşayabilecekler midir?

Bağımsız bilim kurgu ve aksiyonun iyi bir örneği olan filmimiz 2020 yılında çekilmiştir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları