Parallel – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 7

Parallel – HD izle Film Makinasi

Parallel – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.3 / 10

Filmin Özeti

Yeni ve eski pek çok başarılı oyuncuyu kadrosunda bulunduran Songbird, yakın gelecekten bir tablo sunuyor.

COVID virüsü mutasyon geçirerek daha da tehlikeli boyutlara gelmiştir ve artık havada bulunmaktadır. Solunum yoluyla bulaşan ve insan beynini direkt olarak etkileyen bu virüsten korunmak için halk tamamen evlerine hapsolmuş şekilde yaşar. Bu durumun tek istisnaları virüse karşı bağışıklığı olan küçük bir grup insandır.

Bu bağışıklığı olan kişilerden birisi de, eski hukuk öğrencisi Nico’dur. Genç adam avukatlık hayallerini bırakmış ve Lester’s Gets şirketi için kuryelik yapmaktadır. Hayatındaki tek mutluluğu ise büyükannesiyle yaşayan ve evinden çıkamayan Sara isimli kız arkadaşıdır.

Diğer tarafta ise zengin Griffin ailesi, astım ve solunum problemleri olan kızları için endişelenirken, bir yandan da kendilerini geçindirmek için yasa dışı yollarla bağışıklık bileklikleri satmaktadır. Ama evin babası William’ın sakladığı sırlar vardır ve bu sırlar ailesini tehlikeye atmaktadır.

Ünlü bir şarkıcı olma hayalleriyle Los Angeles’a gelen yetenekli müzisyen May ise videolarını izleyen ve kendisine para bağışında bulunan Dozer kod adlı bir savaş gazisiyle arkadaş olur.

2020 senesinin en önemli konusu olan pandemiyi konu alan filmin başrolünde Riverdale dizisi ile üne kavuşan KJ Apa yer alıyor. Ünlü yıldız Demi Moore ve Handmaid’s Tale dizisinden tanıdığımız Bradley Whitford ise varlıklı Griffin çiftini canlandırıyor. Dram ve romantizmi güncel konularla birleştiren filmin süresi ise 1 saat 30 dakika.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları