Pokemon Dedektif Pikachu – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Pokemon Dedektif Pikachu – HD izle Film Makinasi

Pokemon Dedektif Pikachu – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.1 / 10

Filmin Özeti

2020 Senesinde Yeni Zelanda’ da gösterime girerek film ve sinema severlerin beğenisine kendisini sunmuş olan ve komedi türünün  gerekliliklerini sonuna kadar karşılayarak izleyenleri kahkahalara boğmayı başarmış olan Bebek Tamam adlı bu yapımda; Zoe (Rose Matafeo) ve Tim (Matthew Lewis) adındaki bir çiftin, bebek sahibi olduklarını öğrenmeleriyle beraber hayatları birden değişmektedir. Ancak Zoe ve Tim; Ebeveynlik yaparak hayatlarını ve kendilerini değiştirmeye göz yummayı istemezler ve bu yönde değişik bir karar alırlar. Bu kararın hayatlarını daha fazla ve farklı şekilde etkileyebileceğinden ise hiç haberleri olmayan çift, çok tuhaf bir yola girerler.
Bu sırada Tim, baba olmak için sabırsızlanırken Zoe ise tam aksine anne olmamak için yollar aramaya başlamıştır. Anne olursa artık kendi hayatına sahip olamayacağını ve rahat yaşayamayacağından korkan Zoe, bebeğin doğumu gerçekleşmeden önce yapmayı istedikleri hayallerinin bir listesini çıkartır. Bebek doğmadan bir an önce bu listede yazılan hayallerin yanına birer tik atmak isteyen Zoe, bebeğin doğma vakti yaklaştıkça bu durumu kabullenmemeye başlar. Zoe’ nun bu inkarı ve inadı yüzünden, Tim ile olan ilişkisi sona yaklaşmaya başlamıştır. İlişkilerinin uçurumun eşiğinde durduğunu fark eden Tim, bu konu hakkında bir şeyler yapmalıdır. Bu yapacağı şeyler ise izleyenlerini kahkahalara boğacaktır.
IMDb’ den 6.2 alarak gündeme oturmayı başarmış olan bu yapımın yönetmenliğini yapan isim Curtis Vowell olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin yazarlık başlığı altında kendisini ve kaleminin hünerlerini kanıtlamayı başarmış olan kişi ise Sophie Henderson. Komedi türünde olan bu filmin oyuncu kadrosuna bakılacak olur ise; Başrol karakteri olan ve oldukça değişik kararlar vererek filmde dikkat çeken Zoe karakterini Rose Matafeo oynamaktadır. Zoe’ nin eşi olan ve aynı zamanda da doğacak çocuğunun babası olan karakter Tim rolünde bulunan aktör ise Matthew Lewis olarak karşımıza çıkıyor. Filmde bu iki karakter kadar sık bir şekilde olmasa da göreceğimiz karakterlernden Molly’ I, Emily Barclay oynarken Müdür Mullins rolünde ise Rachel House bulunmaktadır. Sonny olarak Matenga Ashby ve Sefa olarak ise Fasitua Amosa oynuyor. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları