Radyoaktif – Radioactive – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Radyoaktif – Radioactive – HD izle Film Makinasi

Radyoaktif – Radioactive – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.3 / 10

Filmin Özeti

Andrew Jones’un yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu kaleme aldığı Kurtuluş Günü bir savaş filmidir. Filmde 1944 yılında ikinci dünya savaşı sırasında Avrupa’ya paraşütle iniş yapan bir grup askerin başına gelen olaylar anlatılmaktadır ve bu macera sitemizden Full HD 1080p olarak izlenebilmektedir. 
Chris henüz okulunu yeni bitirmiş ve ailesi ile yaşayan bir gençtir. Babası Richard bunun tamamen yanlış olduğunu ve artık bir iş bulup evden ayrılması gerektiği konusunda katı bir tavır sergilemektedir. Annesi ise okulu biteli henüz bir hafta olduğu için bunun için acele etmeye gerek olmadığını düşünmektedir. Babası ile yine aynı konu için tartışan Chris sonrasında arkadaşı ile buluşmaya karar verir. 
Arkadaşına orduya katılma fikrinden bahsettikten sonra, arkadaşı bir tanıdığının eskiden 1944 yılında Normandiya çıkartmasında Almanlara karşı savaşmış bir eski asker olduğunu söyler ve Chris onunla konuşmak için evinde gider. Evine gittiği sırada yaşlı savaş gazisinin yolunun iki serseri tarafından kesildiğine şahit olur. Serseriler adamın cüzdanını istemektedir ve adam oldukça sakin bir şekilde bunu yapmayacağını söyledikten sonra küçük hamlelerle ikisini de yere serer. Sonrasında hırsızlardan biri silah çektiğinde Chris olduğu yerden atlayıp silaha bir tekme atarak adamı kurtarır.
Daha sonra ikili eve gidip konuşmaya başlar. Görünüşe göre yaşlı adamın eşi hayatını kaybetmiş ve adam kendi başına yaşamaya başlamıştır. Chris adama savaş hakkında bir şeyler öğrenmek istediğini söyler ve adam ona bahçesindeki çimleri biçerek başlaması gerektiğini söyler. Chris bunun konularıyla ne alakası olduğunu anlamasa da öğrenmek istediği şeyler için adamın bahçesini temizlemeyi kabul eder.
Yaşlı adam Chris bahçeyi temizledikten sonra ona neler yaptığını anlatmaya başlar. 1941 yılında 175. Piyade Alayına yazılarak asker olmuştur.  Sonrasında 1943 yılında İngiliz askerler birlikte eğitim alması için İskoçya’ya gönderilmiş ve orada eğitimini tamamlamıştır ve bu sırada ikinci dünya savaşı tüm hızı ile devam etmektedir. Sonrasında daha başarılı bir birlikte bulunmak istediği için bir hava indirme birliğine yazılmıştır. Bu birliğin adı 101. Hava İndirme birliğidir. Bu birlik disiplinsiz ve fevri tavırlarından dolayı Pis On Üçlü olarak anılmaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları