Run – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 15

Run – HD izle Film Makinasi

Run – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

Jakzostacgwiazda 2020 yapımı polonya Komedi ve Müzikal filmidir. Yönetmenliğini Anna Wieczur-Bluszcz yapmaktadır. Senaryosunu ise PiotrJasek, Julia Kaminska ve Wojcieh Nerkowski kaleme almıştır.
Başrollerinde Julia Kaminska, Tomasz Karolak, Adrian Majewski, Maria Pakulnis, Michal Piprowski ve Katarzyna Sawaczuk bulunmaktadır. Film şarkıcı ve ünlü olmak isteyen bir gencin zirveye giden yolunu ele almaktadır.
Yetenek ve tutku bir müzisyeni zirveye çıkartabilir. Bu yolda tabi ki şov dünyasının tuzakları da bulunmaktadır. Ama bunlara ek olarak para, şöhret ve hayran kalabalıkları da bulunmaktadır. Genç bir kızın bu acımasız yolda hayalleri ve şöhret için yapabileceği şeylerin sınırı yoktur!
Rekabetçi bir yetenek yarışması olan “ Müzik Yarışı” adlı televizyon programı tüm ülke çapında yetenekli ses sanatçıları aramaktadır. Kimin sanat kariyerinin başlayacağı, kimin performansının üstüne soğuk bir su içeceği her zaman üç jürinin kararına kalmaktadır. Jüriler; Eski popüler şarkıcı Olo, sosyal medya fenomeni Ewa ve Polonya jazz divası Urszula Dudziak’dır. Olo’nun doğduğu şehirde yapılan yarışmanın ayağı sırasında kapıda katılanlar ve izleyicilerden bir kuyruk oluşur.  Yarışmanın ilk üyesi “Ostra” olur. Jurinin annesine karşı kaba ve saygısız tavırları yüzünden küçük bir skandal sayılabilecek kadar hırçınlaşır. Bu yarışmanın yapımcısı için çok uygundur ve Ostra’yı sahneye iter. Bu sayede Ostra’nın öfke kontrol sorununun yanı sıra inanılmaz bir sesi olduğu da anlaşılır.
Tabi ki başarının bir bedeli vardır. Ünlü olmak çoğu insanın düşündüğü kadar kolay değildir. Genç kahraman bir çok karakter ve dürüstlük testinden geçecektir. Küçük yıldız acımasız şov dünyasını ve en önemlisi kendi duygularını karşısına alacaktır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları