Skylines – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Skylines – HD izle Film Makinasi

Skylines – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Wheels of Fortune, başrollerinde Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Matt Jones, uzun zamandır kayıp olan babasının aslında inanılmaz derecede zengin olduğunu keşfeden, zeki bir ezik Bo Jackson olarak oynuyor. Bo'nun devasa mirasına sahip çıkmak ve değerini kanıtlamak için bir dizi yarış yarışmasına katılması gerekiyor. Ancak bunu yaparken iki kardeşiyle birlikte yarışacak. Babasını çocukluğundan beri tanımayan Bo, bir mekanik dâhidir. Arkadaşı Noodle ile kendi yaptığı motorla bir yarışmayı kazanacağı sırada bir kablo yüzünden kaybeder ve yarışı hiç sevmediği havalı çocuk Tommy kazanır. Onun himayesi altında çalışmaya başlayan ikili bir gün kapılarına bir avukat geldiğinde sarsılır.

Uzun süredir görmediği babası ölmüştür ve ona miras bırakmıştır. Ancak Bo’nun bu mirası alabilmesi için ülkenin dört bir yanındaki motokros turnuvalarında podyuma çıkması ve artık bir ezik değil kazanan olduğunu kanıtlaması lazımdır.

Bo, en sevdiği bir yakın arkadaş grubuyla birlikte, herkesin kazanabileceğini göstermek için ülkenin dört bir yanına gider. Değişik turnuvalarda galip gelmeye çalışan Bo, bu süreçte bir sürü ders öğrenecek ve bolca macera yaşayacaktır.

Yarış filmlerini, dost komedileri ve güney aksanlarını seviyorsanız, bu film sizin için harika bir haber. The Hangover ve Anchorman: The Legend of Ron Burgundy gibi filmler için nostaljik hissediyorsanız, kesinlikle izleme listenize Wheels of Fortune’u eklemelisiniz. Matt Jones’un harika bir oyunculuk sergilediği film sizi kahkahalara boğacak.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları