Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

2015 yapımı suç, dram ve gerilim türündeki film Ceset’in yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Dan Berk ve Robert Olsen birlikte yapmışlardır.
Cali (Alexandra Turshen), Holly (Helen Rogers), ve Mel (Lauren Molina) üç yakın arkadaştır. Okullar noel için tatil olduğunda Mel’in evinde yiyip içip takılmaya karar verirler. Mel’in evinde sıkılmaya başlarlar ve Cal onlara amcasının malikânesine gitmeyi teklif eder. Amcası büyük bir evde oturmaktadır ve evi neredeyse ağzına kadar içki ile doludur ve bu da kızlar için büyük bir eğlence fırsatı demektir.
Holly ve Mel bu teklifi hiç tereddüt bile etmeden kabul ederler ve gece evden çıkıp Cali’nin amcasının malikanesine doğru giderler. Anahtarı nereye sakladıklarını bildiği için Cali kapıyı kolayca açar. Üç kız içeriye dalıp evin altını üstüne getirmeye başlarlar. Her şey istedikleri gibi gitmektedir, buldukları içkileri içip sağa sola koşuşturup eğlenmeye devam ederler.
Holly evi gezdiği sırada evin sahiplerinin çekik gözlü, Asyalı bir aile olduğunu fark eder ve Cali ise yuvarlak gözlü sarışın ve mavi gözlüdür. Holly, Cali ile tartışmaya başladığında Cali aslında evin amcasına ait olmadığını ve sadece çocuklarına baktığı bir aileye ait olduğunu söyler 
O sırada evin sahipleri evde yokken ev ile ilgilenen bahçıvan evde birilerinin olduğunu anlar ve hırsız olduğunu düşünüp onu kovmak ya da gerekirse vurmak için içeri girer. Üç kız, karşılarında olmasını beklemedikleri birini gördükleri için çok korkarlar ve adamı yanlışlıkla öldürürler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları