Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 9

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

My Dad’s Christmas Date yapımı bir komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Mick Davis yapmıştır. Brian Marchetti, Jack Marchetti ve Toby Torlesse ise filmin senaryosunu yazmıştır.
Jules (Olicia Mai Barrett) babasının mutlu olmasını istemektedir ve bunun ona bir randevu ayarlamak ile olacağını düşünmektedir. David (Jeremy Piven) ise eşi öldükten sonra hiçbir kadınla anlaşamamıştır ve yakın zamanda yeni bir eş bulmak gibi bir planı yoktur. Ayrıca David tüm zamanını işine ayırdığı için yeni birisi ile de tanışabilecek vakti de yoktur ve en yakın arkadaşı Sarah’dan kızı ile alakalı yardım istemeye başlar.
Jules babasından habersiz birçok eş ve sevgili bulma uygulamasında hesap açmaya karar verir. Babasından gizli babasını anlatan bir profil oluşturması gerekmektedir. Bunu babasına anket doldurma bahanesi ile sorular sormaya başlar. Yakın arkadaşı Em (Hadar Cats) ile birlikte internet üzerinden babası adına kadınlarla konuşup ona yeni bir randevu ayarlamaya çalışırlar ve kısa süre sonra onun için birçok eşleşme bulurlar. Jules’un tek amacı babasının Noel’i tek başına geçirmemesidir
Dave ise internet üzerinden eşleştiği kadınlardan habersiz bir şekilde hayatına devam ederken, kızının onu bahaneler ile gönderdiği mekânlarda hiç tanımadığı kadınların kendisi ile konuşmalarına ve adını önceden bilmelerine çok şaşırmaktadır. Kendisinden çok uzun ya da kendisinden çok yaşlı kadınlar ile karşılaşan David bazen çok güler bazen de çok utanır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları