Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.2 / 10

Filmin Özeti

2020 yapımı animasyon eğitici film The Magic School Bus Rides Again in the Zones’ta bir öğretmen olan Bayan Frizzle öğrencilerini gezdirerek eğitmektedir. Onların bu gezilerine okul otobüsleri de eşlik etmektedir. Fakat otobüsleri sıradan bir okul otobüsü değildir. Sihirli okul otobüsü şekil değiştirebilmekte, helikopter olup uçabilmekte, deniz altı olup denizlerin diplerine dalabilmekte ve hatta sıcak hava balonu bile olabilmektedir. 
Filmde öğrenciler ve öğretmenleri Bayan Valeria Frizzle emekli olmaya ve öğrencilerini ve sihirli okul otobüsünü kuzeni bayan Frizzle’a devretmeye karar verir. Yeni öğretmenleri çocukları noel arifesinde birçok ülkede sahne alacak olan bir şarkıcının yanına götürür. Şarkıcıyı çok seven çocuklar onu gördüklerinde çok sevinir.
Fakat ünlü şarkıcının bir sorunu vardır. Noel arifesinde birçok ülkede sahne alması istenmiştir fakat bunu nasıl yapacağını bilmemektedir. Çocuklar ve sihirli otobüsleri onu zaman dilimleri arasında çok hızlı hareket ederek aynı saatte bir kaç yerde bulunmaya ikna eder. Fakat otobüs, Noel gecesi saat tam 12’ye gelmeden kendi sihirli yazılımını güncellemek ister ve oldukları yerde kalırlar. Bir süre sonra güncellemesi tamamlanmıştır ama bu sefer de sihirli güçleri yok olmuştur. Bayan Frizzle sihirli otobüslerini düzeltmek için zamanda geri gidip kendi zamanlarındaki laboratuvarlarına dönmeleri gerektiğini söyler. Fakat yolda giderken bir buz dağında sıkışırlar ve otobüslerinin dönüşme güçleri kısıtlı olduğu için orada yardım beklemeye başlarlar.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları