Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 8

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.1 / 10

Filmin Özeti

Riley, emekli polis olan babası Jack gibi bir polistir. Küçükken bir odada kilitli kalan Riley’de karanlık fobisi oluşmuştur ve geceleri tek başına ve ışık açık olmadığında uyuyamamaktadır. Bir süre sonra hiçbir şart altında uyuyamamaya başlar. Bunu gören babası onu bir uzmana götürmeye karar verir. Onu düzeltebileceğini iddia eden bir doktor, Riley’i özel ve gizli bir programa sokacağını ve çok kısa bir süre içerisinde tüm korkularından ve fobilerinden kurtulacağını söyler. Babası bunu kabul eder ve Riley’i programa sokar.

Bir ay sonra inanılmaz bir değişimle evine dönen Riley’in artık bir korkusu kalmamıştır ve aradan uzun yıllar geçer. Sonrasında kendisi de polis olur ve bir dava dikkatini aşırı derecede çekmeye başlar. Davadaki kurban fobileri olan bir adamdır ve cinayete kurban gitmiştir. İlginç olan ise adamın kırmızı rengine olan fobisidir. Tüm odasını kırmızıya boyayarak kendisini bir sandalyeye bağlarlar ve ölüme terk ederler. Acılı bir ölüm geçiren adamın davasına bakan Riley ise başta pek anlam veremez ancak daha sonra aynı şekilde fobileriyle öldürülen kurbanlar artınca aradaki bağlantıyı görmeye ve çözmeye başlar.

Hem yönetmen hem de senarist koltuğunda ünlü yazar ve yönetmen Bryce Clark oturuyor. 2020 tarihli bu gizem ve gerilim filmi olan Fobic,oyuncu kadrosunda Heather Beers ve Ernie Lively gibi ünlü isimler barındırıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları