Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.5 / 10

Filmin Özeti

Steve, gündelik hayatında oldukça garip bir sorun yaşamaktadır. Steve’in sorunu evindeki gördüğü her nesnenin, duyduğu her sesin kendisine  geçmişinde yaşadığı belirli olayları hatırlatmasıdır. Bu yaşadığı geçmişe dönük anıları hissetme problemi yüzünden Steve’in geçmişi asla peşini bırakmamaktadır. Steve, yaşadığı bu sorunla beraber, nasıl olup da yalnız kaldığını anlamak için tüm anılarını bir yapboz gibi birleştirir. Geçmişte yaşadığı her önemli olayı yeniden yaşarken, kendisinde, babasında da bulunan genetik bir sorun yüzünden kendini dış dünyaya kapattığını fark eder. Yaşadığı bu sorunla geçmişi ile sürekli karşı karşıya gelen Steve’in hikayesini konu alan film, Steve’in geçmişini ekranlara getirirken, akıllara acaba geçmişini atlatıp devam edebilecek mi, hayatına girenleri ve en önemlisi kendisini bu yolda affedebilecek mi sorularını getiriyor.
Amerika Birleşik Devletlerinde 8 Mart 2019 tarihinde vizyona tam olarak giriş yapan film, ilk kez 21 Eylül 2017 tarihinde Raindance Film Festivalinde gösterilmiş ve bazı izleyicilerle buluşmuştu. Resmi çıkışını 8 Mart 2019 tarihinde yaparak daha büyük kitlelere ulaşan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Michelle Schumacher ismi oturuyor. Filmin senaryosu da yine yönetmenliğini yapan Michelle Schumacher ve Tony Cummings ikilisi tarafından kaleme alınmıştır.
I’m Not Here isimli filmin başrollerine bakıldığında ise karşımıza 2014 yılında vizyona girerek büyük beğeniler toplayan Whiplash filmindeki performansı ile Oscar ödülleri kapsamında En İyi Yardımcı Oyuncu ödülünü almış olan J.K. Simmons, Sebastian Stan ve Maika Monroe isimleri çıkıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları