Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 16

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.7 / 10

Filmin Özeti

Yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını James D’Arcy’nin yapıtğı İtalyan Yazı 2020 yapımı Amerikan komedi ve dram filmidir. James D’Arcy daha önce Bulut Atlası (2012), Dunkirk (2017), Master And Commander: Dünyanın Uzak Ucu (2003) ve Exorcist: The Begginning (2004) filmlerinde rol alması ile tanınmıştır.
Filmin ana karakterlerini Liam Neeson, Yolanda Kettle, Souad Faress, Lindsay Duncan ve Valeria Bilello canlandırmaktadır. Filmde bohem bir sanatçı, ölmüş eşinden miras aldığı evi satmak için, birbiri ile yabancı olduğu oğluyla birlikte Londra'dan, İtalya'ya gider.
Jack Foster, karısı Ruth'tan boşanmaktadır. Ailesi, onu yıprattığı için Jack'in bir yönetici olarak çalıştığı sanat galerisini satmaya karar vermiştir. Galeriyi, ünlü bir ressam olan yabancılaşmış babası Robert’a rahmetli eşinden kalan eski İtalyan evini satarak satın almaya karar verir. Ev eskiden Jack’in annesi yani Robert’in ölen İtalyan eşine aitti.
Jack, Robert'ı da, İtalya'ya götürür. Jack, Robert'a, Ruth'un ailesinden galeriyi satın alabilmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Vardıklarında, evin tamamen yıkılmış olduğunu görürler. Emlakçı Kate, evi araştırmaya gelir. Onlara evin gerçekten kötü durumda olduğunu söyler ama evi tamir ederlerse daha yüksek bir fiyata satılabileceğini söyler. Jack, başta evi temizlemek ister fakat evin kapısı bile açılmamakta ve temizlemesi çok zor olacağı için evi olduğu hal ile satmak ister. Fakat babası Robert ise rahmetli eşi ile evde olan anılarından dolayı evin satılmasını istememektedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları