Songbird – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

Songbird – HD izle Film Makinasi

Songbird – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

2020 yapımı aksiyon ve komedi filmi Kahramanlık Sırası Bizde, 25 Aralık 2020’de ülkemizde gösterime girmiştir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Robert Rodriguez yapmıştır. Ana karakterler Pedro Pascal, Christian Slater, Boyd Holbrook, Taylor Dooley ve Priyanka Chopra tarafından canlandırılmıştır.
Uzaydan gelen tuhaf yaratıklar Dünya'nın süper kahramanlarını birer birer yakalayıp esir alırlar. Süper kahramanların çocukları devletin korumaları tarafından hemen güvenli bir yere götürülür. Ama parlak bir zekâsı olan Missy Moreno, süper kahraman babası Marcus Moreno'yu kurtarmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Missy, Bayan Granada adlı tuhaf bakıcılarından kaçmak için diğer çocuklarla güçlerini birleştirir. Süper kahraman olan anne ve babalarını kurtarmak için, zamanı kontrol etmekten vücutlarını esnetmeye kadar uzanan bireysel güçlerini kullanarak birlikte çalışmaları ve dünyanın dışında bulunan uzaylıları durdurmaları gerekecektir.
Noodles (Lyon Daniels) görünüşte elastik bir cilde sahip, birkaç metre esneme yeteneğine sahip genç bir çocuk, Guppy (Vivien Blair)  suyun şeklini değiştirebilen ve köpekbalıklarının gücüne sahip olan sevimli küçük bir kız tabi o, Sharkboy ve Lavagirl'in kızıdır. Onların arkasın ise Slo-Mo (Dylan Henry Lau); inanılmaz güce sahip başka bir çocuktur ancak hareketleri oldukça yavaştır. Ve onlara Wild Card, Wheels, Facemaker, Rewind katılacaktır. Çocuklar süper kahramanlık işinin nasıl yapıldığını yetişkinlere gösterirken, hayatlarının en güzel anlarını yaşayacaklardır. Süper kahramanları olmayan bir dünyaya saldırdıklarını düşünen uzaylılar onların çocukları ile karşılaşınca zor zamanlar geçirecektir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları