Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi

Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.6 / 10

Filmin Özeti

Jordan Krug ve Nicholas Shields’ın yönetmenlik koltuğunu paylaşıp, senaryosunu yazdığı bu filmin başrol koltuğunda Mary Barrow, Sean C. Dwyer ve Bridget Opfer oturuyor. 1970 Güney Amerika’sında parasını suç işleyerek kazanan Grant Page (Sean C. Dwyer) onu yıkıma sürükleyecek bir iş teklifini kabul eder. Eski bir tanıdığı olan adamın ona verdiği iş, her ne kadar basit gibi gözükse de; beraberinde daha büyük tehditler getirecektir. Grant Page’den sadece bir çantayı çalması ve teslim etmesi istenir ancak çantanın içinde ne olduğunu bilmemesi gerekiyordur.

Büyük bir sıkıntı daha vardır. İşler karışır ve yanlışlıkla işvereninin sevgilisini de kaçırır. Bütün herkesi ve tüm kasaba polisini peşine takan Grant Page, hayatının belki de en büyük macerasına imza atacaktır. Ancak tüm bunlardan ne zaman kurtulacaktır. Hiç yaşamadığınız ve görmediğiniz hikaye anlatımı ve kamera ayrıntılarıyla dolu The Quick and Dirty beyninizi oldukça yoracak cinsten bir yapım.

Grant Page ve etrafında dönen tüm bu aksiyonu nefes kesici unsurlarla birleştirilip, bunun yanı sıra olaylar çerçevesinde dönen duygusal olaylar zincirini iyi bir şekilde yansıtabilen Nicholas Shields bu film ile 3 Festival ödülünü kucaklıyor.

Görülmemiş ve denenmemiş teknikler üzerine yoğunlaşan film IMDB’de kısa bir sürede 7.1 puan almayı başardı ve yükseldi. Suçluların arkasında daha büyük suçluların ama bir o kadar da normal insanların yattığını gözler önüne seren film, asıl suçluların suçu işleyen değil, işlemesine sebep olanların olduğunu belirtiyor. Prodüksiyon ve seslerin son kalitede olduğu filmde, arkanızı yaslayın ve suç kelimesinin yeniden tanımlanmasını hayretle izleyin.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları