Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi

Strange Events 3 – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.0 / 10

Filmin Özeti

2019 yılının Nisan ayında önce Belçika’da başlayıp daha sonra dünyanın birçok yerinde film festivallerinde gösterimi verilen The Room filmi 21 Ağustos 2020 tarihinde ülkemizde de ilk kez galasını yaparak izleyicilerle buluşmuş ve bekleyenlerinin beğenisine sunulmuştu.
Dram, korku ve gizem ögelerini içerisinde bulunduran filmin yönetmenlik koltuğunda Christian Volckman ismi oturuyor. Filmin hikâyesi de aslen Christian Volckman tarafından ortaya atıldıktan sonra kalabalık bir senaryo ekibiyle çalışan Volckman filmin senaryo yazımı için Eric Forestier ile birlikte çalışmıştır. Aynı zamanda ekibe senaryo konusunda Gaia Guasti, Sabrina B. Karine, Vincent Ravalec ve Eric Forestier isimleri de yardımcı olmuştur.
Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza ilk olarak Hitman, Oblivion ve Quantum of Solace gibi adından çokça söz ettirmiş ve büyük beğeni toplamış yapımlarda rol almış olan başarılı oyuncu Olga Kurylenko, Kevin Janssens ve çocuk oyuncu Joshua Wilson gibi isimler yer almaktadır. Bu isimlerin yanı sıra filmin oyuncu ve cast kadrosu da oldukça geniş tutulmuştur.
epeyce büyük bir malikâneye taşınıyor. Genç ve sevgi dolu olan çift, yeni taşındıkları ve hayatlarına yeni bir soluk getirmesini bekledikleri malikânenin içerisinde istedikleri her şeyi gerçeğe dönüştürecek güce sahip olan gizli bir oda keşfederler. Milyonlarca dolar, orijinal Van Gogh eserleri ve en lüks kıyafetler gibi akıllarına gelebilecek her türlü şeye sahip olabiliyorlardır ve bu istekleri her ne olursa olsun anlık olarak gerçekleşmektedir. 
Bir gün odadan, onlar için diğer birçok şeyden çok daha değerli ancak belki de asla gerçekten sahip olamayacakları bir şey isterler. Bir çocuk. Ancak böyle gizemli bir odadan istedikleri bu iyi niyetli dilek, onları hiç beklemedikleri sonuçlarla karşı karşıya getirecektir. Aslında gerçekten ve en çok istedikleri tek şey olan çocuklarının onlara mutluluk getirmesini beklerlerken, karşılaşacakları sonuçlar hiç de umdukları gibi olmayacak ve ne ile uğraştıklarını yavaş yavaş anlamaya başlayacaklardır. Halk arasında dendiği gibi, ne dilediğinize dikkat edin.
The Room isimli filmde, Kate ve Matt ikilisi gözlerden ve toplumun geri kalanından uzak ve 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları