The Bloodhound – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

The Bloodhound – HD izle Film Makinasi

The Bloodhound – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Yönetmiş olduğu gerilim ve korku filmleriyle tanınan Johannes Roberts’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu 47 Metre Derinde: Kafes (47 Meters Down: Uncaged), hayatta kalma temalı 2019 yılı Amerikan-İngiliz yapımı bir korku filmidir. Filmin senaryosu Ernest Rie ve Johannes Roberts ortaklığında kaleme alınmıştır. Bir önceki filmdeki oyuncuların hiçbirisi bu filmde yer almamıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Sophie Nélisse, John Corbett, Corinne Foxx, Khylin Rhambo, Brec Bassinger, Sistine Stallone, Brianne Tju, Davi Santos ve Nia Long yer almaktadır. 
Batık bir Maya şehrine dalış yapmaya gelmiş olan bir grup genç kızın, köpek balıkları tarafından saldırıya uğraması konu alınan film, ilk kez 13 Ağustos 2019 tarihinde Los Angeles, Amerika’da gösterime sunulmuştur. Entertainment Studios ve Motion Pictures tarafından dağıtımı yapılmış olan bu filmin Imdb puanı 5.0’dır. 
Mia ve üvey kız kardeşi Sasha, yeni bir okula geçiş yaparlar. Catherine isimli bir öğrenci, Sasha izlerken, Mia’yı kampüs havuzuna iter. Mia ve Sasha’nın babaları bu olayı öğrenince, aralarındaki bağı güçlendirmek adına onları bir tekne turuna gönderir. O gün geldiğinde Catherine ve arkadaşlarının da bu etkinliğe geldiğini gören Mia hayal kırıklığına uğrar. Daha sonra Sasha’nın arkadaşları Alexa ve Nicole geldiğinde, dördü birlikte bildikleri güzel bir yere gitmeyi teklif ederler. Alexa, bu lagünün gizli bir Maya şehrine bir girişi olduğunu iddia eder. Grant, yani Mia ve Sasha’nın babası, ve yanında çalışan Carl ve Ben, bir grup arkeolog ile birlikte lagün hakkında araştırma yapacaklarını söylerler. 
Nicole, Mia ve Sasha’yı ikna eder ve dalgıç kıyafetlerini giyip dalmak için hazırlanırlar. Nicole bir mağara balığıyla karşılaştıktan sonra korkudan yanlışlıkla bir sütun devrilir ve olanlar olur. Zincirleme bir çökme meydana gelmiştir. Ben’in parçalanmış cesedini buluncaya kadar ayrı gezen Mia ve Sasha, artık ayrılmaz. Kızlar en sonunda birbirlerini bulurlar fakat peşlerinde bir köpek balığı vardır.  Gerilim dolu anlar yaşayan kızların kılavuzu da kaybettikleri için işleri çok zor olacaktır. Bu hayatta kalma mücadelesini köpek balıkları mı yoksa genç kızlar mı kazanacak?

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları