The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi

The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.1 / 10

Filmin Özeti

Yakın zamanda boşandıktan sonra ve kovulduktan sonra sokaklarda yaşayan gizemli Isabel'le tanışan ve etraflarındaki kirli, parçalanmış dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna ikna olan Greg'in akıllara durgunluk veren aşk hikâyesiyle karşı karşıyayız. Wilson, kendisini yetişkin kızı Emily'ye (Nesta Cooper) adamış, yakın zamanda boşanmış hüzünlü Greg'i canlandırıyor. Zamanının çoğunu iş yerinde akılsızca not defterlerine pastoral sahneler çizerek geçiriyor ve defalarca patronunu görmeye çağırıldığında, en son reçetesini yenilemek için eczaneyi aramak için zaman ayırıyor. 
Sonunda zorla da olsa bir toplantıya sürüklenince, derhal kovulur. Ve sonra yanlışlıkla patronunu öldürür. Ve bu o gün başına gelen en garip şey bile değildir. Bir barda üzüntülerini boğan esrarengiz bir kadınla tanışır, Isabel (Hayek), ona bariz bir romantik ilgiyle bağlanır. "Benim adamımsın" der ona. O da evsiz ve büyülü telekinezi güçlerine sahip ki Greg'e de sahip olduğunu gösteriyor. Onu patenle kaymaya götürür, bu sırada her ikisi de fiziksel hasara yol açan ve insanları sadece bir parmak hareketiyle ayaklarını yerden kesen güzel zamanlar geçirir. 
Etrafındaki her şey sadece bir bilgisayar simülasyonu olduğu için, gerçekten kimseye zarar verdiklerinden endişelenmesine gerek yoktur. Greg, modernist bir laboratuvarda çok daha iyi bir saç kesimi yaparak aniden uyanır. Bunların hepsi, aynı zamanda dikkat çekici derecede daha sağlam görünen Isabel tarafından yürütülen bilimsel bir deneyin parçasıydı. Greg'in aynı zamanda bir "düşünce görselleştirici" cihazı icat etmiş bir bilim adamı olduğu ortaya çıkar. Laboratuvar güzel bir adada bulunmakta ve bu adada gerçek olanlar kadar çok sayıda insan hologramı var gibi görünüyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Greg tüm bunlardan oldukça karışık, neyin gerçek olup neyin olmadığından tam olarak emin değil. Greg'in şüpheleri, ona Isabel'in araştırmasıyla ilgili ciddi soruların gündeme geldiğini söyleyen başka bir bilim adamının tavsiyesiyle daha da artar.   Bliss, Mike Cahill tarafından yazılan ve yönetilen 2021 Amerikan bilim kurgu drama filmidir.Filmin oyuncu kadrosunda Owen Wilson ve Salma Hayek gibi isimler yer alıyor. Yapıtın vizyona giriş tarihi ise 5 Şubat 2021.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları