The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi

The Matrix 2 Reloaded – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.9 / 10

Filmin Özeti

Yönetmenliğini Jessica Hunt ve Sam Mason-Bill’in yaptığı film, yine Jessica Hunt ve Sam Mason-Bill’in kaleminden çıkan bir eser. Korku türünde olan filmin başrollerinde Kevin Cordell, Kayla Charlton, Jackson Batchelor, Suki Jones ve Jessica Hunt yer alıyor. Filmde Thomas karakterini Kevin Cordell, Phobe karakterini Kayla Charlton, Darren karakterini Jackson Batchelor, Diana karaterini Suki Jones ve Kate karakterini Jessica Hunt canlandırıyor.

Tamamen insanlıktan yozlaşmış birisi olan Thomas Laboss'un hem yapımını hem de sunumunu üstlendiği, popüler bir realite programı olan “Hard Streets UK”, gerçek büyücü olduklarını iddia eden Braussau ailesi (aynı zamanda çingene) olan bir aile ile röportaj yapmak üzere yola çıkarlar. Programın amacı, Büyük Britanya’daki ilginç kültürleri bulmak, onları televizyon aracılığıyla halka tanıştırmaktır. Ekip, bunun için birçok yeri gezer. Birbirinden farklı, çeşit çeşit insanlarla tanışırlar. Yolculuk boyunca Thomas’ın ses ve kayıt mühendisleri Stanley ve Darren vardır. Kızıl saçlı Diana, aynı zamanda aile reisi ve iki sevimli kızı Kate ve Phoebe önderliğinde, evlerine gelen ekibi üç günlük bir ziyaret için karşılarlar.

İlk başta, işler o kadar da rahatsız edici olmasa da, kadınların hiçbiri geçmişleri veya büyücülükten bahsetmeye, inançları hakkında herhangi bir bilgi vermeye istekli değildir. Ancak Thomas, onlara 10.000 pound para ödemeye söz verdikten sonra, aile açılır ve arka planlarından biraz bahsetmeye başlarlar. Daha çok onların, kökünü merak eden Thomas Laboss, onlara sürekli memleketleriyle alakalı sorular sorar. Para meselesi, ilk başta planda olmasa da onların çingene olduğunu bilen ekip, para ile bu sorunun çözülebileceğini düşünürler.

Daha önce Thomas'ın kendisini kadınlardan uzak tutmakta gerçekten bir sorunu olduğu ima edilir. Bu da Darren ve Stanley'i o kadar rahatsız eder ki sonunda ona şov üzerinden şantaj yapmak isterler. Bir akşam Braussau ailesinin en küçüğü Phoebe, Thomas'ın odasına yanlışlıkla girer. Zavallı kızla düzgün konuşmaya çalışırken, Thomas ona korku içinde bakarak, hiç yapmaması gereken bir şeyi yapar. Korku ve gerilimi, aşama aşama aktaran film, düşündürücü olay kurguları ile seyirciyi kendine çekmeyi başarıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları