The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi

The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.2 / 10

Filmin Özeti

Already Gone, 2019 Amerikan yapımı dram filmidir. Film, 16 Ağustos 2019 tarihinde gösterime sunulmuştur. Filmin süresi bir saat otuz iki dakika uzunluğundadır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazımını aynı zamanda "Crazy Legs Conti: Zen and the Art of Competitive Eating" isimli belgeselin de yönetmenliğini yapan Christopher Kenneally yapmıştır.
Filmin baş rollerinde Martin rolünde Seann William Scott, Edwin rolünde Shiloh Fernandez, Steve Cafferkey rolünde Jim Klock, Salvatore rolünde John D. Hickman, Carmen rolünde Raquel Castro, Keesha rolünde Justine Skye, Robinson rolünde Tyler Dean Flores, Carny rolünde Nicole Signore, ve Mary Jane rolünde ise Sondra James isimli oyuncular yer almıştır.
Filmin yapım şirketleri RainMaker Films ve Yale Productions isimli film şirketleridir. Bu iki yapım şirketinin yanı sıra Gravitas Ventures ve The Forest Road Company de filmin yapım sürecinde maddi ve fiziki olarak katkı sağlayan ve gereken yardımları yapmaktan çekinmeyen film yapım şirketlerindendirler. 
Robinson "Tyler Dean Flores", Coney Island'da birlikte yaşamak zorunda olduğu tacizci üvey babası Martin "Seann William Scott" dan kaçmak için grafitisini kullanan, bunu bir kaçış yolu olarak gören yalnız bir gençtir. Robinson, Martin'in egzotik bir dansçı olan kız arkadaşı Keesha "Justine Skye" ya karşı sevgi beslemektedir. Martin, Keesha'yı, kendisini pazarlayan adamla birlikte dışarı atmaya çalıştığında Robinson onu bu durumdan kurtarır ve ikisi birlikte bu olayın üzerine bir araba ve Martin'in uyuşturucu parasıyla dolu bir çantayı çalarak Brooklyn'den kaçarlar. 
Yolda, yeni bir dünya ile karşılaşırlar ve yeni bir hayat yaşarlar ve böylece Robinson'un, Keesha'ya olan sevgisi gitgide daha da büyür. Colorado'nun kırsal kesiminde dağılırlar ve yakışıklı ve oldukça hevesli bir sanatçı olan Edwin "Shiloh Fernandez" ve ailesi tarafından alınırlar. Keesha, Edwin'e aşık olur ve bunun üzerine Robinson, kendisini ihanete uğramış ve kalbi kırılmış hisseder. Bütün bunlar, Martin onları takip etmeye daha da yaklaşırken olup bitmektedir. Martin, yaşadıkları yüzünden kendi dışında herkesi suçlamaya devam eder. Ve bu nedenden dolayı da, karşısına çıkacak herkesi alt etmeye oldukça kararlıdır.
 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları