The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 0

The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi

The Matrix 3 Revolutions – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.1 / 10

Filmin Özeti

Saint Frances, pek çok filmde olduğu gibi, bir partide yolları kesişen bir erkek ve bir kızla başlıyor, kimyaları tutku dolu bir geceye dönüşür.  Ama bu sevimli bir buluşma değildir. Otuzlu yaşlarındaki Bridget (Kelly O’Sullivan), ebeveynlerinden ve akranlarından gelen önemli baskılara rağmen hayattan ne istediğini gerçekten bilmemektedir. Bir kürtajın sonuçlarıyla başa çıkıp altı yaşındaki zeki bir çocuğa (Ramona Edith Williams) dadı olan bir yaz boyunca Bridget, gerçekte ne istediğini daha iyi anlamaya başlar. Ancak istenmeyen bir hamilelik, beklenmedik bir komplikasyona neden olur. İşleri daha da kötüleştirmek için, inatçı Frances ile çatışır ve Frances'in anneleri arasında artan gerilimin üstesinden gelmek için mücadele eder. Fırtınalı kişisel ilişkilerinin ortasında, Frances ile isteksiz bir arkadaşlık doğar ve Bridget, başka birinin ailesinin bir parçası olmanın kaçınılmaz sevinçleri ve saçmalıklarıyla mücadele eder.  Saint Frances filmi Full HD 1080p kalitede sizlerle. Ayrıca 4k film izlemek isteyenlere 4k sürümü de mevcuttur. 
Sabahın soğuk ışığında, beklenmedik adet kanı Bridget (Kelly O'Sullivan) ve Jace'in (Max Lipchitz) çarşaflarını, ellerini ve yüzlerini lekeler. İkilinin bu utanç verici durumla başa çıktığı kolay, şakacı yol, filmin cesur tonunu belirliyor ve birbirleri için yapılabileceklerini ortaya koyuyor. Kuzeybatı'da yaratıcı yazarlığı bırakan Bridget, Chicago'nun zengin banliyölerinde karma ırktan bir lezbiyen çift için dadı olarak çalışmak için başvurarak lokantadaki işinden kaçmaya çalışır. Gururla liberal duyarlılıkları, ön kapıda "Nefretin Evi Burada Bulunmaz" etiketi ve çimlerde "Siyah Yaşam Önemlidir" levhası ile ilan edilir. Ancak çocuklar hakkındaki içten kararsızlığı ve 6 yaşındaki kızları Frances üzerinde bir izlenim bırakmadaki başarısızlığı onu zor durumda bırakmaktadır. 
Bu arada Jace, aralarındaki ilişkiyi aramakta isteksiz olsa da Bridget'in hayatının sıradan bir parçası haline gelir. Planlanmamış bir hamilelikle karşı karşıya kalan Jace'in diğer seçenekler üzerinden konuşma konusundaki geçici çabalarına direnerek kürtajı seçmekte tereddüt etmez. Kaza eseri bir hamileliğin kürtaja dönüşmesinin ardından, bu dadı, korumakla suçlandığı altı yaşındaki çocukta beklenmedik bir arkadaşlık bulacaktır. Hd film izleme ve 4k film izleme keyfini kesintisiz bir şekilde yaşayacağınız Saint Frances filmi Dublaj ve Altyazı olarak İki dil seçeneğiyle sizlerle.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları